İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE'da En Kötü Uyuma Alışkanlığına Sahip Üye Kim?

CNBLUE hayranlar karşısında farklı davranan ve en kötü uyuma alışkanlığı olan üyeyi ortaya çıkardılar.CNBLUE üyesi Minhyuk, 26 Ağustosta yayınlanan MBC’nin Section TV programında lider Yonghwa’nın iki kişiliği hakkında yorum yaptı.

Yayında, üyeler şaka yollu Yonghwa’ya takıldı ve hayranlar önünde farklı davrandığını söylediler. Minhyuk sürekli Yonghwa’nın tepkisini gözleyerek “Yonghwa hyung hayranların önünde havalı olanı oynamakta iyi.” diyerek, diğer üyeleri güldürdü.
Üyeler programda, en kötü uyuma alışkanlığı olan üyeyi de ortaya çıkardı. Yonghwa “Jungshin rüyasında sesli bir şekilde şikayet eder.” diyerek hayranların dikkatini çekti.Lider Yonghwa’nın “You’re Beautiful” dizisiyle oyunculuk konusunda öncülük ettiği CNBLUE, oyunculukta kendi adımlarıyla ilerliyor. Minhyuk “My Husband Got A Family” dizisiyle kendine isim yaparken, gitarist Jonghyun ilk dizisi “A Gentleman’s Dignity”i tamamladı. CNBLUE’nun en küçük üyesi Jungshin de yaklaşan dizi “My Daughter Seoyoung”da rol alacak. 

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.


Kaynak / Source: @CNBStorm CNBLUE reveals the member that acts differently around fans + member with the worst sleeping habits 

Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder