İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE’nun hayalleri gerçek oldu. Londra’da Büyük Başarı


CNBLUE konserleri “CNBLUE In London”ı başarılı bir şekilde bitirdi.

Londra Ingid02 konser salonunda saat 19.00’da gerçekleşen konserde

grup toplam 21 şarkı söyledi. Şarkı listesi şöyle:

0. Intro 

1. Intuition 
2. Have a good night 
3. Wake up 
4. Love Girl 
5. Love Revolution (İng) 
6. Yes/kimio (Kor)
7. Y, why…(Kor) 
8. Love Rides the Rain/Eclipse (Kor) 
9. Still in Love 
*(intro) Oasis-Supersonic 
10. Just Please (Kor) 
11. One Time (Eng) 
12. Tattoo 
13. Hey you 
14. Let’s go crazy 
15. Now or Never (İng) 
16. Where you are (İng) 
17. In my head (Kor)

Encore

18. I’m a Loner 

19. Love 
* You’ve Fallen for me
20. Thank You (Kor)
2 saatlik performans gösteren Jung Yong Hwa, Lee Jong Hyun, Lee Jung Shin ve Kang Min Hyuk, 22 Eylül’de ilk İngiltere konserlerini başarılı bir şekilde bitirdiler. Grup, bir çoğu saatlerce dışarıda bekleyen ve gece boyunca en önlerde olan hayranlar olmak üzere yaklaşık 3.000 hayran tarafından karşılandı. Konserde CNBLUE’nun güçlü ve tutkulu performansı ortamı hareketlendirdi. Yerel hayranların tepkileri çok çılgındı. Hatta bazıları bayıldı ve konser salonunun içindeki sağlık merkezine götürüldü.Ajansları FNC Entertainment, “Koltuklu biletlerin tamamı satıldı. Ayakta durulan kısma ilk gelen ilk içeri alınacağından, birçok hayran konser salonuna girmek için gece boyunca dışarıda bekledi. Yerel hayranların tepkileri beklentilerimizin çok üstündeydi.” şeklinde açıklama yaptı. 

Ayakta biletleri olan hayranlar kapılar açılmadan saatler önce beklerken, yanlarından geçen birçok insan onlara kimin konserinin olduğunu soruyorlardı. Boice’ler, “CNBLUE” diye cevap vermekten çok memnunlardı.

 
Konserin organizatörü CJ E&M’in açıklamasına göre, CNBLUE’nun Londra konserindeki biletlerin %95’inden fazlası Koreli olmayan hayranlara satıldı. CNBLUE'nun bölgedeki konseri, Avrupa’nın her yerinden birçok hayranın katılımıyla büyük ilgi topladı. CNBLUE sahneye ikinci kere çıktığında hayranlar, 15 Eylül’de doğum günü olan Jung Shin’e doğum günü şarkısı söylediler.

İngiltere’deki ilk başarılı konserlerinde CNBLUE, duygusal izlenimlerini şu sözlerle ifade etti, “İngiltere’de bir konser yapmamız bir rüyanın gerçek olması gibi. Rock müziğin ana vatanı İngiltere’ye gelebildiğimiz, müziğimizi seven hayranlarla buluştuğumuz ve müziğimizle birlikte konserde eğlenebildiğimiz için çok minnettarız ve gerçekten çok mutluyuz.”Konser sonunda grup, hayranlarına twitterdan aşağıdaki fotoğrafla mesaj yolladı."Merhaba, biz CNBLUE'yuz! Londra konserini bitirdik. Son derece eğlenceliydi. Mutluyuz!!! Bir dahaki sefere de kesinlikle tekrar bir kez daha gelmek istiyoruz! Eğlenceli bir geceydi! İyi geceler!"Londra’da konserlerini başarılı bir şekilde bitiren CNBLUE, “CNBLUE Arena Tur 2012 - Come On”a başlayacak. Tur 2-21 Ekim arası Japonya’nın 6 şehrindeki büyük stadyumlarda gerçekleşecek.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @CNBLUEtheBand & hellokpop
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice
Düzenleme: cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder