İMZA KAMPANYASI

(Haber) GOshow Lee Jonghyun - "A Gentleman's Dignity İçin 7 Kez Seçmelere Katıldım."


Yakın zamanda biten ‘A Gentleman’s Dignity’ dizisinde Collin karakterini canlandıran CNBLUE üyesi Jong Hyun, SBS kanalında yayınlanan ‘Go Show’ programının 7 eylülde yayınlanan bölümüne konuk oldu.
 
Lee Jong Hyun; Seo In Guk, A Pink grubundan Jung Eun Ji ve MBLAQ’dan G.O ile birlikte SBS kanalında yayınlanan Go Show programına konuk oldu.
 

tvN kanalında yayınlanan Reply 1997 dizisinde, Yoon Yoon Jae (Seo In Guk) ve Sung Si Won (Jung Eun Ji) çocukluklarından beri uzun zamandır arkadaş “Reply Çifti” olarak biliniyor. Bu rol sayesinde Seo In Guk ve A Pink gurubundan Jung Eun Ji oldukça hızlı tanınır hale geldiler.

CNBLUE üyesi Lee Jong Hyun, SBS kanalında yayınlanan ‘A Gentleman’s Dignity’ dizisinde Jang Dong Gun’ın oğlu rolüyle ve MBLAQ’dan G.O. da yine SBS kanalında yayınlanan’ Ghost’ dizisinde So Ji Sub ile oynayarak başarılı bir oyunculuk başlangıcı yaptılar.

Genç oyuncuların, emektar sevilen şarkıcılar Song Dae Kwon ve Tae Jin Ah'la beraber katıldıkları Go Show’un bu bölümünde, eski şarkıcılar, “Oyuncu İdoller” olarak dizilerindeki gizli hikayeleri ve kamera arkasındaki komik olayları paylaştı.
Lee Jong Hyun, Go Show’a konuk olarak aynı zamanda eğlence programı korkusunun üstesinden de geldi. Jong Hyun eskiden bir judocu olduğunu ve eğlence programlarına katılma korkusunun üstesinden gelmek için ne gerekirse yapabileceğini söyleyerek rekabetçi yönünü gösterdi.

Çekingen ve sessiz olan gitarist, korkusunu yenmek için kendi isteğiyle, sunucu Jung Hyung Don’u kaldırıp, döndürerek (judo hareketleriyle) setteki herkesi şaşırttı.
 

Bunun yanı sıra programda, Busanlı olan Jong Hyun, ‘Reply 1997’ dizisinde Busan'lı çifti oynayan A Pink’ten Eun Ji ve Seo In Guk’un yanına oturdu. Oluşan ‘Aşk Üçgeni’nde kendine özgü, "Busan aksanıyla aşk itirafını" yaparak bayan izleyenlerin kalplerini yerinden oynattı.CNBLUE üyesi Lee Jong Hyun, programda onu gözyaşlarına boğan rekabetçi ruhunu da gösterdi. Lee Jong Hyun’un gözyaşları, Jung Eun Ji’ye “Üzgünüm” dedirtti.

Lee Jong Hyun, eğlence programı korkusunun üstesinden büyük rekabetçiliğiyle geleceğini açıkladı. Rekabetçiliği ona lise yıllarında Judo dalında bir altın madalya bile kazandırmıştı.

Jong Hyun, “Göz kırpmama yarışması konusunda kendime güveniyorum. İnat edersem kazanabilirim.” dedi. 


Jonghyun kameraya dönüp, “Bunu evde denemeyin çocuklar.” diye ekledi ve ilk rakibi G.O ve Seo In Guk’u kolayca yenerek final maçını Eunji'yle yaptı. Final maçında, zaman geçmesine rağmen ikisi de zorlanmıyor gibiydi. Ama yarışma sırasında birden Jong Hyun’un gözlerinden yaşlar gelmeye başladı.

Jung Eun Ji çok şaşırdı, “Normalde göz kırpmama yarışmasında çok iyiyimdir. Üzgünüm” dedi ve devam etti. Ama sonradan “Senin için kaybedeceğim.” diyerek pes etti. Jong Hyun kazandıktan sonra “Gözlerim havalandırma yüzünden çok acıdı.” dedi.


Sunucular şakalaşarak, “Bundan bir video yapabiliriz. Seo In Guk, Eun Ji ve Jong Hyun arasında bir aşk üçgeni oluşturduk.” dediler. 

Jong Hyun, ‘A Gentleman’s Dignity’ için 7 kere seçmelere katıldığını söyleyerek, dizi seçmelerinin arkasındaki hikayeyi de ortaya çıkardı.

Jong Hyun programda ‘A Gentleman’s Dignity’ seçmeleri için neler yapması gerektiğini anlattı. “Seo In Gook ve Jung Eun Ji jüridekileri aksanlarıyla etkiledi. Ama Collin Amerikalı olduğu için benim standart Korece kullanmam gerekiyordu. Aksanlı konuştuğumu düşünmüyordum; ama seçmelere katıldığımda jüridekilerin ifadeleri çok iyi değildi.” dedi ve ekledi, “7 kere seçmelere katıldım. Cildim kötüleşti ve stres yüzünden uyuyamadım. Aksanımı düzeltemeyeceğimi düşünüyordum. Jung Yong Hwa’nın yardımıyla durmadan pratik yaptım.” 


Şarkıcı, ‘Go Show’a konuk olarak eğlence programlarına gayet iyi uyum sağladığını gösterdi. Umarız onu programlarda daha sık görürüz!*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/ Source: @CNBStorm 1 & 2 & 3 & 4 & @allkpop
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice
Düzenleme: cage208 @TurkishBoice

1 yorum:

Peki bu programın çevirisi yokmu boice ların büyük bi çoğunluğu hatta neredeyse hepsi bu programın alt yazılı halini izlemek istiyo yardımcı olabilirmisiniz aceba lütfen jong hyun un yalnız olduğu program yok gibi zaten hazırda bu program varken çeviri yaamazmısınız cevabınızı bekliyor olacağım

Bu güne kadar yaptığınız için şahsım adına çok teşekkür ederim. sayenizde CNBLUE hakkinda cok sey öğrendim

kolaygelsin

Yorum Gönder