İMZA KAMPANYASI

(Haber) Lee Jung Shin ‘My Daughter Seo Young’ Dizisinin Asi Genci


KBS dizisi Unexpected You’daki özel cameo (ünlü birinin bir dizi/filmde rol alması) rolünden sonra kendinden emin hisseden CNBLUE üyesi Lee Jung Shin, yeteneklerini denemeye karar vererek, KBS’nin yaklaşan dizisi My Daughter So Young’da rol alacak.

My Daughter So Young dizisinde Lee Jung Shin, kitaplarından çok dış görünüşüne zaman harcayan kendini beğenmiş bir lise öğrencisini canlandıracak.

Okul başarısında son sıralarda olmasına rağmen, özel öğretmeni So Young’a (Lee Bo Young) aşık olunca, sonuncu olmaktan kurtulmak için
onun sayesinde motive oluyor.
 

Rolüyle ilgili Lee Jung Shin, her zaman bir dizide oynamak istediğini söyledi.

CNBLUE’nun diğer üyelerini kendi dizilerini çekerken çok ziyaret ettiğim için, sette kendimi evde gibi hissediyorum. Benim için de bir oyunculuk fırsatı doğacağını her zaman biliyordum, bu yüzden kendimi hazırladım.” açıklamasını yaptı.

“Kang Sung Jae (dizideki rolünün adı) ile benim aramda birçok benzerlik var. Ben de ailemin en küçüğüyüm ve sanki bir kız çocuğuymuşum gibi çok fazla ‘aegyoa’ toplardım.” diyerek yeni rolüyle ilgili düşüncelerini paylaştı. “Dizideki anneme (Kim Hae Ock) karşı çok sevgi göstermeyi planlıyorum.”

“Umarım %40’ın üzerinde izlenme oranı kazanan bir ulusal dizi olur.”

'My Daughter So Young' hayallerini gerçekleştirmek için fakir ailesiyle bağlarını koparan bir kızın hikâyesini anlatıyor.

Dizinin ilk bölümü 15 Eylül’de yayınlanacak. 


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.Kaynak / Source : CN Blue’s Lee Jung Shin Becomes Rebellious Teen on ‘My Daughter Seo Young’ 
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder