İMZA KAMPANYASI

(Haftanın Yıldızı) CNBLUE Burning, Untouchable, Lovely, Emotional


Eğer gerçek bir CNBLUE hayranıysanız grubun adının, "Code Name (Kod Adı) Burning (Ateşli) Lovely (Sevimli) Untouchable (Dokunulmaz) Emotional (Duygusal)" kısaltması olduğunu biliyorsunuzdur.

Bu çocuklar yakışıklılık, yetenek ve kişilik konusunda her şeye sahipler. Ama gerçekten temsil ettikleri görkemli grup isimlerine göre mi yaşıyorlar?

Doğruyu bulmaya karar verdik. Neler keşfettiğimizi görmek için okumaya devam edin!

Burning (Ateşli) Lee Jong Hyun

CNBLUE üyesi Lee Jong Hyun grubun sessiz ve içine kapalı üyesi gibi görünebilir. Ama bu, bir odayı nasıl aydınlatması gerektiğini bilmediği anlamına gelmiyor.

Hiçbir şey bir Maroon 5 şarkısı kadar ateşli çekicilikte olamaz ve bizce Lee Jong Hyun, Sunday Morning şarkısına yaptığı coverla gurubun hakkını verdi.Sizleri bilmiyoruz ama biz alev aldık, orası kesin.

Lovely (Sevimli) Min Hyuk

Ne kadar CNBLUE üyesi Jung Yong Hwa Heartstrings dizisinde başrolü oynasa da, baterist Kang Min Hyuk dizide Star şarkısını söylemesiyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Bateristler genelde ‘lovely (sevimli)’ olarak tanımlanmazlar. Ama Kang Min Hyuk aşağıdaki videoyla kalplerimizi çarptırmayı başardı.

Untouchable (Dokunulmaz) Lee Jung Shin

Takma adı ‘Jungshin chingu (arkadaş)’ olan Lee Jung Shin, büyük ihtimalle maalesef hiç tanışmadığımız, en arkadaş canlısı ünlü. Bu yüzden niçin CNBLUE’nun bas gitaristine bu kadar ulaşılmaz ‘dokunulmaz’ imajının verildiğini merak ediyoruz.

Sonra, 4 Minute’in Heart to Heart klibinde Hyuna’nın erkek arkadaşını canlandırdığını hatırladık.

O, bu müzik klibinde, Hyuna’ya karşı oldukça soğuk olan ilgisiz erkek arkadaş rolünü çok iyi oynadı. Umarız bu sadece o klip içindir.
Ama tabi ki ‘Dokunulmaz’ kelimesi Lee Jung Shin’in boyunu ima etmiyorsa; çünkü bu konuda o kesinlikle başka bir seviyede.

Emotional (Duygusal) Jung Yong Hwa

Jung Yong Hwa, You Are Beautiful dizisinde havalı ve sakin Kang Shin Woo rolünü oynadı. Ama bizce CNBLUE’nun lideri hislerini iyi yansıtan biri.

Aksi halde CNBLUE için o kadar çok aşk şarkısını nasıl yazabilirdi?

Ama öyle gözüküyor ki Jung Yong Hwa hiçbir şeye bu kadar güçlü tepki göstermez; ... bir böceğe olduğu gibi?

Ne demek istediğimizi anlamak için aşağıdaki klibi izleyin. 
*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak / Source: @enewsWorld The Burning, Untouchable, Lovely, Emotional Men of CN Blue

Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice 
Düzenleme: cage208 @TurkishBoice 

0 yorum:

Yorum Gönder