İMZA KAMPANYASI

Haftanın Yıldızı: Jung Yong Hwa ve Güzel Bayan Arkadaşları

Jung Yong Hwa, CNBLUE ile çıkış yaptığında yalnız olduğunu tekrar ve tekrar söylemişti (I am A Loner şarkısına gönderme yapılıyor). Fakat beraber çalıştığı bayan ünlülerin sayısına bakınca buna inanmakta güçlük çekiyoruz. Şarkıcı, ‘Ülke'nin Küçük Kız Kardeşi’ ve 'SNSD’nin sevimli maknaesi' ile ortak olmasıyla birlikte kıskançlığın hedefi oldu.

Seçmek zor olsa da, Jung Yong Hwa’nın güzel bayan arkadaşlarının bir özetini yaptık.

Park Shin Hye
Jung Yong Hwa, CNBLUE’yla ilk çıkışından önce, KBS kanalında yayınlanan You’re Beautiful dizisindeki iyi kalpli Kang Shin Woo karakteriyle ün kazandı.

Jang Keun Suk ve FT Island’dan Lee Hong Ki gibi büyük isimlerle beraber oynayan Jung Yong Hwa, kendisinin şirin bir yüzden fazlası olduğunu kanıtlayarak izleyenlerin üzerinde güçlü bir izlenim bıraktı.

Jung Yong Hwa, partneri Park Shin Hye olmadan bunu başaramazdı. Bununla birlikte ikili, dizide mükemmel kimyalarını gösterdi.

Heartstrings yapım ekibi, ikisini bir kez daha seçtiğine göre, bu ikiliyi seven sadece biz değiliz. Onların ekrandaki aşklarını o kadar çok seviyoruz ki bu ikiliyi üçüncü defa bir dizide beraber görmeyi umuyoruz!

Juniel

Juniel, bu yılın en çok beklenti yaratan, yeni çıkış yapan sanatçılarından biriydi ve oppa Jung Yong Hwa ona yardım ederek bunu kesinleştirdi.

Jung, Juniel’in albümünde sadece albüm yapımcısı olarak yer almadı; ayrıca Fool şarkısının klipinde de oynadı. Şarkının klibi şimdiye kadar youtube’da yaklaşık 2 milyon kere izlendi ve bizce onun kaslı kolları da bunda çok önemli bir rol oynuyor.IUJuniel, Yong Hwa’yla düet yapan tek şanslı bayan solo şarkıcı değildi. CNBLUE üyesi, IU ile de kalpleri ısıtan bir performans sergiledi.

Jason Mraz’ın Lucky şarkısının bir çok cover’ını gördük. Ama Jung Yong Hwa ile IU’nun yorumu kesinlikle bizim favorimiz.


SNSD’den Seohyun

Yong Hwa ve Seohyun’un, We Got Married programında sahte bir evlilikleri olabilir; ama biz onların gerçek bir çift olmasını çok istemiştik. Bu çift neredeyse Koreli çiftlerin yaptığı bütün etkinlikleri (gag dahil) yaptı. Hatta beraber Banmal Song’u bestelediler. 

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @CNBStorm Star of the Week: Jung Yonghwa is Lovey Dovey with Beautiful Lady Friends 
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

1 yorum:

Imm fazla kızla düet yapmış ama hiçbiri ile çıkmamış inanılmaz ama yinede bn cnblue ve yonghwa hayranı olrak sewindim yonghwa I love you♥♡

Yorum Gönder