İMZA KAMPANYASI

(Hayran Anısı) CNBLUE Live in London / Anjae - Umudunu Kaybetme


“CNBLUE Live In London”~ Harikaydı!! Mükemmeldi. Gerçekten anlatmak için kelime bulamıyorum. Hayatımın en iyi konseri olduğunu söylemek yetmez. BÜTÜN HAYATIMIN EN İYİ ANIYDI!! 

En ön sırada ayaktaydım. Çok yakındım; belki aramızda 2 metre vardı. Onlara uzun bir mektup yazmıştım. Minhyuk mektubu aldı, okudu ve gülümsüyordu :D (Bu mükemmel anı bir fotoğrafla ölümsüzleştirdim. Ah evet!!) 

Yonghwa’ya bir bileklik fırlattım (hahahaha nasıl tepki vereceğini bilemedi, ilk başta korktu hahaha) ve onu aldı ve taktı! Çok mutluydu. :D Ve birçok defa göz kırptı. Çok fazla göz teması kurdu. Her gözlerimiz kesiştiğinde bayılacak gibi oldum. Hayallerimdeki gibiydi. Hatta daha iyiydi. 

En son şarkıda hıçkırarak ağlamaya başladım ve Jonghyun bana ağlamam için hiçbir sebep olmadığını, çünkü yakında tekrar (Londra’ya) geleceklerini söyledi~ Bunu asla unutmayacağım!!! Geceye bağırmak istiyorum. Yarın yokmuş gibi yaşamak istiyorum. (*Wanna Be Like You’nun şarkı sözlerinden) Bu gün hiç bitmesin istiyorum.

Şimdi Lennox Gardens’daki evime yürüyorum. Yolu bulamıyorum ama umurumda değil! Bağıra çağıra şarkı söylüyorum! I am loner daradiridaraduuuu~ Alkol içmiyorum hahahaha! Aşırı dozda Yonghwa’ya maruz kaldım! O benim favori uyuşturucum! Başka bir şeye ihtiyacım yok!! Başka hiç kimseyi asla bu kadar çok sevmeyeceğim. xD Sanırım Berlin’e döndüğümde terapiye gitmem gerek hahaha.

Minhyuk verdiği mektubu okurken

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Anlatım sahibi /Fan account cr. : Anouk @ tumblr CNBLUE Live in London
Video cr.:
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

2 yorum:

birçok defa göz kırptı.çok fazla göz teması kurdu.her gözlerimiz kesiştiğinde bayılacak gibi oldum.
bu kısmı kaç defa okudum bilmiyorumm :/

Bende ağlamak istiyorum ... Cidden gözlerim doldu kalbi çarptı yazıyı okurken... Resmen sohpet etmişler... Her birinden tepki almış...Teselli etmişler... Resmen Rüya :) :...) Bu tarz şeyler gerçek olabiliyormuş demek...Yaza denk gelseydi gözümü karartıp giderdim... Kore ve ABD de olsa neyse de Londra da olup görememek daha da hüzünlendirdi ... Kısmet bakalım belki bir gün olur :).... hatta karşılıklı sohpet ederiz heyecandan ağzımı açabilirsem ya da kalpten gitmezsem :D Kesin saçmalarım laflar çorba olur önce diceğimi sonra derim :D:D Ama güzel olur yaaaaaa :)

Yorum Gönder