İMZA KAMPANYASI

Lee Jung Shin Rol Arkadaşlarıyla Yeni Dizileri İçin Şans Diledi


Koreli oyuncular Park Hae Jin, Lee Bo Young ve CNBLUE üyesi Lee Jung Shin yeni dizilerinin başarılı olması için iyi şans törenine katılıp, iyi dileklerini sundular.

6 Eylülde “My Daughter Seo Young”un oyuncuları, Seoul’deki dizi setinde, PR şirketi Bliss Media'nın cuma günü yayınladığı habere göre, dizi yayınlanmadan önce dini tören yaparken görüntülendiler.

Haberi yapanlar, “Dizinin iki ailesi —biri ikizlerin olduğu Lee Bo Young ve Park Hae Jin, diğeri kardeş oyuncular olan Lee Sang Yoon ve Park Jung Ah’ınla birlikte Lee Jung Shin’in olduğu aile— sırayla başlarını eğerek selam verip güçlü bir takım çalışması gösterdiler” diye ekledi.

Brain'in (KBS, 2011) yönetmeni Yoo Hyun Gi tarafından yönetilen aile dizisi, kötü bir ilişkileri olan ama daha sonra ikiz kardeşlerinin (Pak Hae Jin) yardımıyla düzene giren bir babayla (Chun Ho Jin) kızının (Park Hae Jin) dokunaklı hikayesini anlatıyor.

KBS’nin hafta sonu aile dizisi olan “My Husband Got A Family”nin devamı niteliğindeki yeni dizi 15 Eylülden itibaren hafta sonları televizyonun en çok izlendiği saatlerde (prime time) yayınlanacak.


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak / Source: Kstar10
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder