İMZA KAMPANYASI

(Haber) 15-16 Aralık CNBLUE Seul Konseri


CNBLUE, dördüncü yerel konserini 15-16 Aralık’ta Seul Olimpik Park’ta yer alan Handball Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirecek.

FNC Entertainment şirketine göre bir yıl aradan sonra bu CNBLUE’nun yerel (Kore’deki) ilk konseri olacak. 31 Temmuz 2010’da ilk çıkışlarından 7 ay sonra yaptıkları ilk konserleri “Listen to the CNBLUE (AX Hall)”nun bütün biletleri satıldı. Aynı yıl 18 Kasım’da ikinci konserlerini “Feel the Blue (Palace Palace)” da bütün biletlerinin satıldığı başarılı bir konserdi.

Özellikle “Listen to the CNBLUE” konseri art arda bütün biletlerin satılmasıyla popülerlik kazanarak Japonya, Singapur, Hong Kong, Tayland, Tayvan ve Şangay’ı kapsayan bir Asya turu oldu.

Ek olarak, geçen yıl CNBLUE’nun “Blue Storm” turu Hong Kong (7-8 Ocak) ve Tayland (Bangkok- 25 Şubat)'da büyük ilgi gördü. Geçen Mart ayında, şirketlerinden başka bir grupla bir arada yaptıkları “FT ISLAND & CNBLUE – Stand Up by M Live” konseri Los Angles’ta Nokia Theater’da başarıyla tamamlandı. 


Ayrıca grup, geçen ay 22 Eylül’de Londra’da “CNBLUE Live in London (Indig02)” solo konserlerinde de harika bir performans sergilediler.

Şu anda, CNBLUE büyük çaptaki arena turu “CNBLUE Arena Tur 2012 ~Come On”u Japonya’nın 6 şehrindeki 9 konsere 100,000 seyirci çekerek bitiriyor; 20 ve 21 Ekim’de Saitama’daki konserle tur sona erecek. 


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @CNBLUEtheBand 
Çeviri: CNBuSrang 

0 yorum:

Yorum Gönder