İMZA KAMPANYASI

(Haber) 26.09.12 Lee Jonghyun Radio Star Programı


SHINee’den Taemin, Onew ve CNBLUE’dan Jonghyun ailelerini hediyelere boğduklarını anlattılar.

SHINee’den Taemin, Onew ve CNBLUE’dan Jonghyun Radio Star programının 26 Eylül’de yayınlanan bölümünde ailelerine aldıkları hediyeleri açıkladılar. Sunucu, 3 konuğa idol olduktan sonra aileleri için özel bir şey yapıp yapmadıklarını sordu. Taemin “Ben aileme bir ev ve bir araba aldım. Araba ithal ve ev Cheongdam Dong’da” diye yanıtladı. Cheongdam Dong, Gangnam’daki çok zengin bir bölge ve orada çok lüks dükkanlar olduğu için “Rodeo Caddesi” diye de bir takma adı var.

Onew’in cevabı, “Ben onlara her şeyi verdim. Bütün kazandığım parayı onlara verdim. Bir araba aldılar ve ben onlara bir ev yaptırıyorum.” oldu.

CNBLUE’dan Jonghyun, “Ben de onlara bir ev satın aldım. Onlara Seoul’dan bir ev alabilmek için daha çok para kazanmak istedim. Ama okyanus kenarından taşınmak istemedikleri için, onlara Busan’dan bir ev aldım.” dedi. 


Gene aynı programda Lee Jong Hyun, “Jung Yong Hwa, hala en güçlü olan üye.” açıklamasını yaptı. 


Ayrıca kendisinin A Gentleman’s Dignity dizisinde oynadıktan sonra popüler olduğunu söyledi.

Radio Star programında sorulan, “Jung Yong Hwa’sız bir eğlence programına katılabileceğini hiç düşünmüş müydün?” sorusuna Jong Hyun, “Hiç düşünmemiştim.” cevabını verdi.

A Gentleman’s Dignity dizisinde oynadıktan sonra popüler olan Jong Hyun, “Ajansın şimdi sana farklı davranıyor mu?” soruna, “Henüz değil.” yanıtını verdi ve Jung Yong Hwa’nın hala gruptaki en güçlü üye olduğunu söyledi.

Jong Hyun ayrıca grup üyelerinin hiç kavga etmediğini anlattı. “Yong Hwa çok nazik olduğu için, hiç kavga etmeyiz. Eğer hoş olmayan bir şey olursa, o konuyu hemen konuşuruz ve güler geçeriz” dedi.
 

Lee Jong Hyun, konuşmanın devamında Jung Yong Hwa’nın son zamanlarda çok yalnız olduğundan da bahsetti.

Jonghyun'un, “Grup üyeleri hakkında endişeleniyorum; çünkü dünyanın nasıl olduğunu anlamaları için evden çıkıp başka insanlarla buluşmalılar. Ama onlar genelde evde duruyorlar.” demesi üzerine SHINee'den Taemin, “Ben diğer üyelerin eve daha erken dönmelerini istiyorum. Eve gece 3’te geliyorlar ve ne yaptıklarını bilmiyorum. Evde tek başıma olunca yalnız hissediyorum.” dedi.

Evde kalan grup üyeleri, kendi aktiviteleriyle meşgul olan diğer üyeleri beklemek zorunda.

Jong Hyun, “Son zamanlarda diğer üyeler bireysel olarak aktif ve Yong Hwa hyung dinleniyor. Hep tam tersi olmuştur. Bu yüzden (YH) tuhaf hissettiğini söylüyor.” dedi.

Jung Yong Hwa, daha önce oynadığı dizi ve katıldığı programlarla CNBLUE’nun şu anki popülerliğini kazanmasına yardım etmişti.

Özellikle Jong Hyun’un, Yong Hwa’nın ona gönderdiği bir mesajdan bahsetmesi herkesi üzdü. Gönderdiği mesajda, “Yalnızım, yalnızım.” (I’m A Loner şarkısına gönderme yapıyor.) yazdığını anlattı.Programda, "Jang Dong Gun ile yakın mısınız?" sorusu üzerine Jonghyun, “Onunla en az iki haftada bir konuşuyorum.” cevabını verdi.

Jong Hyun, A Gentleman’s Dignity dizisinde oğlu rolünde oynamasıyla
Jang Dong Gun'u tanıma fırsatı yakaladı. Jang Dong Gun’u tam olarak iki haftada bir aramasının belirli bir sebebi olduğu ortaya çıktı. 

Lee Jong Hyun’un arkadaşı Kyu Hyun’un söylediğine göre, Jang Dong Gun bir partide Lee Jong Hyun’a “İki haftada bir beni aramalısın. Ben cevap versem de vermesem de beni ara” demiş.

Lee Jong Hyun: “Rahatsız hisseder diye fotoğraf çekilmek için bile istekte bulunmadım. Dikkatliydim; ama ilk o bana yaklaştı ve bu çok iyi hissettirdi.” dedi.

Sunucu kibarca şöyle bir yorum yaptı, “Tahminim, küçüğü Jong Hyun'un rahatsız hissedebileceğini düşünerek nazik davranmaya çalışmıştır.” 


Hemen arkasından esprili yorumuyla devam etti, “Onu 12 günde bir aramayı dene. Belki de sinirlenip, daha iki gün varken onu neden aradığını sorabilir.”

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak / Source: @CNBStorm & @enewsworld & @allkpop & @Gateway2Korea

Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice
Düzenleme: cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder