İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE, 10 Kasım’da Amerika’da Yapılacak Olan SBS K-POP Süper Konserine Katılacak!


10 Ağustos 2012’de Carson’daki Home Depot Center’de Amerika’da yapılması planlanan ancak iptal edilen "2012 SBS K-POP Süper Konseri" kesinleşerek, bu Kasım ayında yeniden gündeme geldi.

Girls Genaration,2NE1, Kara, Beast, Sistar, 4 Minute ve CNBLUE’nun katılacağı "2012 SBS K-POP Süper Konser’’ Amerika Irvine California’daki Verizon Wireless Amfitiyatro’da yapılacak.

Konser alanı, 15.000 izleyici kapasitesine sahip olmakla beraber birçok ünlü Amerikalı yıldızın performanslarını göstermiş olduğu bir açık alana sahip.
 

Konser, Amerika ile Güney Kore arasındaki diplomatik ilişkilerin 130. Yıldönümü adına düzenleniyor. Bu konser Koreli sanatçılar için de öneme sahip. İnsanlar arasında hızla yayılan PSY’nin Gangnam Style adlı şarkısının etkisiyle, şu günlerde K-Pop’a ilgi Amerika’da bir hayli artmış durumda. K-Pop‘un çeşitliliğinin ve mükemmeliyetinin bu konser aracılığıyla Kuzey Amerika’ya da gösterilebilecek olması herkese heyecan veriyor.

Ünlü Amerikalı sanatçıların da bu konsere katılabileceği tartışması heyecanları daha da artırıyor.
 

"2012 SBS K-POP Süper Konser"ine ait bilet satışlarına, SBS ve Jayu Entertainment tarafından Hot Deal sitesi üzerinden 4 Ekim’de başlanacak.


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @CNBStorm CNBLUE to attend SBS K-POP Super Concert in America on November 10
Çeviri: Kyuyo @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder