İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE, 100,000 Hayranın Geldiği İlk Arena Turu İçin Çok Minnettar!

CNLBUE’nun ilk arena turu [CNBLUE Arena Tur 2012~COME ON] son konseri 20 Ekim cumartesi ve 21 Ekim pazar günü Saitama Super Arena’da yapıldı. Kırmızıyla aydınlatılmış sahnede, üyelerin siluetleri ekranda gösterildi ve konser “Come On” diye bağırmalarıyla başladı!

Yong Hwa, “Merhaba, biz CNBLUE. Saitama harika!! Buraya geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederiz!!” dedi ve Saitama Super Arena’nın kalabalığıyla duygulanarak, gelen hayranlara teşekkür etmeyi unutmadı. 

Konser devamı.. Yong Hwa piyano çalıyor ve Jong Hyun’un neredeyse fısıltıyla “Feeling” ve “These Days” balladlarını söyledi, sesleri kalabalığı yumuşak bir şekilde okşadı.

Sonra rock’ın vatanı İngiltere’deki konserlerinden “rock ruhlarını şarj etmek” ile ilgili bir konuşma geçti. “Have a Good Night” ve “Wake Up” ile ortam hızlı bir şekilde aynalı küre altında dans pistine döndü.

“Blue Sky” ve “Teardrops in the Rain” için bütün üyeler enstrümanlarını bıraktı ve uzun sahnenin en ucuna geldi, dördü sadece sesleriyle (enstrumansız) şarkıları söylediler. Kalabalık bu durum karşısında bağırarak tezahürat yaptı.

Doğaçlama şarkı yazma bölümüyle (her bölgeye ait bir özellikle ilgili şarkı yapmak) devam ettiler. Arena Turu’nun son günündeki performansta; Osaka’dan Takoyaki, Nagoya’dan Tebasaki, Niigata’dan Konshihikari’ye ek olarak üyelerin sevdiklerini söyledikleri Gyudon ve Büfelerle ilgili bütün bölgelerin yemeklerini içeren bir şarkı yaptılar. 

Jong Hyun, “Bu yıl, az müzik etkinliği yaptık. Ama müziklerimizi dinleyerek bizi beklediğiniz için bu arena turunu mümkün kıldınız. Teşekkürler” dedi ve Yong Hwa hayranlara minnettarlığını belirterek şöyle devam etti: “Son zamanlarda, eskiye göre daha çok bireysel aktiviteler yapıyoruz; ama dördümüz birden canlı performans yapınca CNBLUE olduğumuzu anlıyoruz. Hep beraber canlı performanslara devam edelim! Çok teşekkür ederiz.”

Son şarkı “Time is Over”ın başında, arka ekranda bir geri sayım çıktı.  Performansla aynı anda bitti, saatte 0 yazdı ve ana program sona erdi.

Tekrar sahneye çıkmaları için bitmeyen bağrışmaların ardından, ekranda “Break Time is Over” (Ara Bitti) yazdı ve ikinci kez sahneye çıktılar! İlk çıkış şarkıları “In My Head” ortamı daha da ısıtarak yankılandı. Üyelerin, heyecanlı kalabalığın fotoğrafını çekme girişimlerinde üyeler hayranlara mümkün oldukça yaklaşmaya çalıştı ki bu hayranları daha da çıldırttı!

Üyeler, “Code Name Blue albümü Oricon listesinde bir numara oldu. Hepsi sizin sayenizde. Çok teşekkür ederiz. Ama bu sadece başlangıç. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız!” diye söz verdi.

Aralıksız tezahüratlar sonucu CNBLUE üçüncü kez sahneye çıktı. O zaman bile kalabalık durmadı ve CNBLUE bir kez daha sahneye çıktı. Yaklaşık 3 saatlik konserde toplam 26 şarkı söylendi. CNBLUE’nun ilk arena turu 6 şehirde toplam 9 konsere 100.000 seyircinin gelmesiyle tamamlanmış oldu.

19 Aralık'ta CNBLUE'nun dördüncü single’ı ve 23 Ocak 2013'te bu turun DVD’si [Arena Tur 2012~COME ON!!! @ SAITAMA SUPER ARENA] yayınlanacak.*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/English trans. by: @CNBLUETHEBAND
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder