İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Londra'da Görüntülendi; Yeni MV İçin mi Çekim Yapıyorlar?


Koreli Rock grubu CNBLUE, oldukça başarılı geçen 'LIVE IN LONDON' konserinden sonra yeni müzik videosunun çekimlerini yaptı.

27 Eylül günü fotoğraf aşağıdaki yazıyla paylaşıldı.


"Dün herşey burada, Rockwell Studio / Rockwell Çatısı'nda gerçekleşti. Kore'nin 1 numaralı grubu ve Golden Disk Award kazananı CNBLUE yeni müzik videolarının kayıtlarını bizim çatımızda yaptı."

Belli ki FNC Şirketi ve CNBLUE, yurtdışında, rock müziğin evi İngiltere'nin Londra şehrindeyken çekim yapmak gibi muhteşem bir fırsatı kaçırmak istemedi. Çok başarılı geçen 'CNBLUE LIVE IN LONDON' konserinden sonra, Rockwell Stüdyoları tarafından sağlanan özel çatıyı kiralamaya karar verdiler.


Bu gizli fotoğrafın CNBLUE’nun yakında Kore’de çıkacak single’ına ait yeni müzik videosunun bir kamera arkası fotoğrafı olduğunu sadece tahmin edebiliyoruz.  Elimizde sadece bu fotoğraf ve çatı katı çekimindeki yönetmeninin bu kısa açıklaması olduğu için kesin konuşamıyoruz. Sanırım gerçeği öğrenmek için kasıma kadar sabırla beklememiz gerekecek.
 


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: kpopstarz - CNBLUE Spotted in London, Filming A New MV?
Çeviri: nby_jh @TurkishBoice

1 yorum:

Inanamiyorum yaaaa! Bu kadar sanssizlik nasil olabilir. Benim calisigim yerin bir arka sokaginda rockwell studio! Nasil goremem inanamiyorum!offf!

Yorum Gönder