İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Üyesi Jungshin Oyunculuğuyla Övgü Topluyor


CNBLUE üyesi JungShin, KBS 2TV’deki ‘My Daughter Seoyoung’ dizisindeki oyunculuk kabiliyetiyle birçok övgü alıyor. 

Jungshin dizide özel öğretmeni Lee Seo Young’a (Lee Bo Young) aşık olan aegyo dolu evin en küçük çocuğu olan Kang Sung Jae’yi canlandırıyor. Karşılıksız aşk yaşayan liseli bir öğrenciyi mükemmel düzeyde tasvir edişiyle oldukça iltifat topuyor. 

Diziden unutulmayan kesitlerden bazıları ise, Lee Bo Young’u kapı önündeki merdivenlerde oturarak bekleyişi ve defile için yapmış olduğu podyum yürüyüşünü hatalı yapması. Dizide defile için yapmış olduğu bu beceriksiz defile yürüyüşünde kollarını ve bacaklarını ahenkle sallayışıyla izleyicileri kahkahalara boğdu.

Ayrıca Jungshin’in dizide Lee Seo Young’a sıcacık bir gülümseme göndermesini ve annesi Cha Ji Seon’la (Kim Hye Ok) blues dansı yaparak eline öpücük kondurmasını izlerken hayranlar kalplerinin atmasına engel olamadı.

Annesi Cha Ji Seon’a (Kim Hye Oak) karşı aegyo’lu şirin tavırlarıyla Jungshin, müzik sahnelerinde onun bu hallerine tanık olmayan hayranlarına bir çok yönünü başarıyla göstermiş oldu. 

Jungshin, dizideki mükemmel oyunculuğunun sebebebini canlandırdığı karakterle kendi karakterinin benzer olmasına bağlıyor. "Benim kişiliğim birçok konuda Kang Sung Jae’nin kişiliğini yansıtıyor. Bu yüzden oyunculuk çok keyifli. Ben, aynı canlandırdığım karakter gibi normalde evde de çok fazla aegyo yaparım. O yüzden günlük hayattaymışım gibi oynuyorum." dedi. 

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @allkpop & @enewsworld 
Çeviri: Kyuyo @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder