İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE üyesi Lee Jung Shin, Başrol Oyuncularından Lee Bo Young’a “Aşkın Gücünü” Gösteriyor


CNBLUE üyesi Lee Jung Shin aşkın gücünü gösteriyor.

Lee Jung Shin ilk oyunculuk deneyimine %30 izlenme oranlarının üzerine çıkmanın eşiğinde olan popüler yeni dizi My Daughter Seo Young ile başladı. Deneyim eksikliğine rağmen Lee Jung Shin, eşsiz oyunculuk tarzıyla Kang Sung Jae karakterini kusursuz bir şekilde canlandırıyor.

Kang Sung Jae, kendine inanan ilk insan olan özel öğretmeni Lee Seo Young (Lee Bo Young)’a aşık olmaya başlayan bir karakter. Onu kendine aşık edebilmek için Kang Sung Jae daha önce hiç yapmadığı bir şey yapıyor: ders çalışmak. Kang Sung Jae, Lee Seo Young’un ona verdiği sınavdan 100 üzerinden 95 alıyor ve bu ilerlemesiyle ailesini şaşırtıyor. Kang Sung Jae’nin öğretmenine olan aşkı, ona her gülümsediğinde kalbinin daha hızlı attığını anlayınca büyümeye devam ediyor.

Kısa süre önce Lee Jung Shin, My Daughter Seo Young dizi setinde felsefe dersinden önemli şeyleri ezberlerken dans edip şarkı söyledi ve setteki herkesten dizide çizdiği karakterle övgü topladı. İlk çekim herkesi güldürdüğü için iyi olmasa da, Lee Jung Shin ikinci denemesinde sahneyi başarıyla çekti.


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @CNBStorm CNBLUE Lee Jungshin shows co-star Lee Boyoung the “power of love”
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder