İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE üyesi Lee Jung Shin dizi setinde Maknae şirinliği gösteriyor


Oyunculuğa en son başlayan CNBLUE üyesi Lee Jung Shin sihrini yapıyor ve doğal çekiciliğiyle dizideki annesini rahatlatıyor.

Hafta sonu dizisi “My Daughter Seo Young” sadece 8 bölümle %30 izlenme oranına erişti. %40 izlenme oranını alarak “ulusal dizi” olma hedefi çok da uzak değil. CNBLUE’nun bütün üyelerin çok izlenen dizilerde oynadığından bahsetmekte fayda var.

Jung Yong Hwa; Jang Geun Suk ile SBS dizisi “You’re Beautiful”da (2009) oynadı. Bu dizi iki oyuncuyu da tüm Asya’da üne kavuşturdu. Kang Min Hyuk; ajummalar (Yazar Notu: Ajummalar Kore’de akşam hangi dizinin izleneceği konusunda en güçlü söze sahiptir.) tarafından kabul görmüş ve Kim Nam Joo’nun başrolünü oynadığı “My Husband Got A Family” (2012) dizisinde bir playboyu canlandırdı. Lee Jong Hyun; çok saygın bir aktör olan Jang Dong Geun ile “A Gentleman’s Dignity” (2012) dizisinde oynadı.
 


Lee Jung Shin rolü hakkında şöyle dedi: “Ben evde de bir maknae’yim; yani bir kız çocuğunun rolünü alıyorum. Bu yüzden konu aegyo’ya gelince rahatım.” , “Yönetmen son zamanlarda beni çok övüyor ve fırsatları değerlendirmem konusunda cesaretlendiriyor, bu benim için ödül oluyor.”

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @soompi
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder