İMZA KAMPANYASI

(Haber) Lee Jung Shin Elle Girl Dergisi Kasım Sayısı İçin Poz VerdiCNBLUE’nun bas gitaristi Lee Jung Shin, değişmiş halini Elle Girl’de gösterdi. Büyük beden kışlık üstler giyerek, daha kısa bir görüntüye sahip oldu.

Fotoğraf çekimlerini takip eden röportajda Lee Jung Shin, ilk oyunculuğuyla ilgili düşüncelerini paylaştı. Alçakgönüllülükle şöyle dedi: “Umarım hem CNBLUE’nun Lee Jung Shin’i hem de acemi oyuncu Lee Jung Shin olarak sevilerek halka yaklaşabilirim.” CNBLUE üyeleri hakkında soru sorulduğu zaman, Lee Jung Shin üyelerin “anipang” oyunları oynamayı sevdiğini ve birbirlerine kalp gönderdiklerini açıklarken neşelendi. “Min Hyuk’un yardımıyla, 560,000 puanlık rekora ulaşabildim. Sonuç olarak, bir haftalığına kahraman olabildim. Ama bu günlerde, yavaşça oynamayı bırakmaya başladık.”
Diğerlerinden daha iyi ne yaptığı sorulduğu zaman, Lee Jung Shin şöyle cevap verdi: “Ben her şeyi çalışarak elde ettim, doğal yeteneklerimden dolayı değil. Ancak, bir şey seçeceksem, iyi ve arkadaş canlısı bir ortam yaratabilmek derdim. Yakın arkadaşlarım, onlara güven verdiğimi söylemişti.”

Lee Jung Shin’in röportajının tamamını okumak için TIKLAYINIZ.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: soompi.com
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder