İMZA KAMPANYASI

(Haber) My Daughter SeoYoung’un yapımcısı JungShin’in oyunculuk ve şarkı söyleme yeteneği hakkındaki düşüncelerini açıkladıMy Daughter SeoYoung’un yapımcısı Yoo Hyun Gi, yakın zamanda CNBLUE üyesi Lee Jung Shin’in oyunculuk ve şarkı söyleme yeteneği hakkındaki gerçek düşüncelerini açıkladı.
Yapımcı, “Bir sahnede, annesine (Kim Hye Ok); Kim Min Ki’nin ‘Autumn Letter’ şarkısını söyledi. Kendi kendime şöyle düşündüm, ‘Evet, o kesinlikle CNBLUE’nun bas gitaristi.’ Şarkı söylemesi gerçekten düşündüğüm kadar iyi değildi.” diye şaka yaptı.
Ancak, daha sonra iyi şarkı söyleyememesine rağmen, Jung Shin’in oyuncu Kim Hye Ok’un kalbine dokunabildiğini açıklayarak (konuşmasına) devam etti. “Jung Shin şarkı söylediği zaman, Kim Hye Ok ağladı. Kendi kendime ‘Şarkı söyleyemeyen biri bile, bir kadının kalbine dokunabilir.’ diye düşündüm. Anladım ki bir kadını duygulandıran ve ağlatan şey yetenek değil; o anki durum ve kişinin şarkı söylemesinin ardındaki hislerdir. Erkekler bu günlerde bunu not almalılar.”
Jung Shin’in ilk oyunculuk girişimi konusunda, yapımcı samimi bir şekilde şöyle cevapladı: “Bu zamana kadar, oyunculuğunun hala oldukça garip olduğu doğru; ama oyunculuk bir gecede gelişecek bir şey değil. Eğer öyle olsaydı, herkes oyuncu olabilirdi. Ancak, Jung Shin hazırlandığı her şeyi her gün sette gösteriyor. Verilen görevlerin yarısını bile yerine getiremeyenler var; bu yüzden, Jung Shin’le gurur duyuyorum ve onu çok takdir ediyorum.”

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @CNBLUESTORM

Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder