İMZA KAMPANYASI

(Haber) TVXQ, CNBLUE ve FTISLAND’ı Etkileyici Olarak Adlandırdı


Idol grup TVXQ/DBSK (Dong Bang Shin Ki), CNBLUE ve FTISLAND’ı etkileyici hoobae (*kıdemce küçük olan kimse) olarak adlandırdı.

Yakın zamanda yapılan bir röportajda, TVXQ’a müzik endüstrisinde onları en çok etkileyen hoobaeleri soruldu.

U-Know Yunho şöyle cevap verdi: “Hoobelerimizin hepsi iyi. Yetenekleri ve sahne performansları harika. Şirketimizde (SM Entertainment) SHINee, EXO K ve EXO M gibi gururla bahsedebildiğimiz gruplar var. Şu günlerde, güçlü belli becerilerin dışında, en önemli şey ayrıca bireysellik. Sadece belli becerilerle hayatta kalmak zor. Ve ben bunun yaşayan örneğiyim (gülüyor). Ama kendi rengini bilmiyorsan, diğerlerini asla suçlamamalısın. Yani en önemli şey, kendi renginin olması.”

TVXQ’nun acemi veya hoobae gruplarının tarzları sık sık birbirlerininkiyle çakışır. Ancak, U-Know Yunho’nun yaptığı açıklamaya göre aynı ajanstan olup, farklı tarzları olan iki grup var. Bu gruplar CNBLUE ve FTISLAND.U-Know Yunho gururla ekledi: “CNBLUE ve FTISLAND bulunduğumuz müzik endüstrisinden tanışıyoruz ve sizin de bildiğiniz gibi Kyu Line’dan (*Kyu Line: CNBLUE’dan Lee Jong Hyun, TVXQ’dan Changmin, Super Junior’dan Kyunhyun ve SHINee’den Minho’yu içeren ünlülerden oluşan özel grup) tanıdığımız arkadaşlarımız. Haha. Bu sadece bir şaka; ama kendi şarkılarını besteleyip çok performans gerçekleştirdikleri için görülmesi zor olan arkadaşlar.”

Bu arada, röportaj sırasında U-Know Yunho medyayı bilgilendirdi: “Gelecek yıl çıkışımızın 10.yılı ve Chungchoon Konseri gibi küçük çapta bir etkinlik yapmayı konuşuyoruz. Hayranlar soru sorabilecek ve bizimle konuşabilecek.”

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @CNBStorm
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

Düzenleme: cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder