İMZA KAMPANYASI

Haftanın Yıldızı: CNBLUE ve Göze Çarpan Dizi Sahneleri

İşte her üyeyi oynadıkları dizilerinde ön plana çıkaran seçtiğimiz bazı sahneler.

Kang Shin Woo Rolüyle Jung Yong Hwa


SBS dizisi You Are Beautiful’da sevimli yardımcı rolü alarak, CNBLUE’da oyunculuk modasını başlatan oydu.

Biz ikinci başrollerden hoşlanıyoruz ve Jung Yong Hwa dizinin sonuna kadar Jang Keun Suk’un yerine onu seçmemizi sağlayıp bizi tamamen kendine aşık eden mükemmel bir ikinci başrol karakter oldu. Tabi ki ikinci başrol karakterlerin başına güzel bir şey gelmez ve Jung Yong Hwa’nın da You’re Beautiful dizisinde durumu farklı değildi.

Ama dizi bitmeden Park Shin Hye için yaptığı bütün tatlı ve güzel şeylere tanık olacak kadar şanslıydık.

Onu soyunma odasında çıplak erkeklerden kurtarmasından, Myungdong’un kalabalık sokaklarında Park Shin Hye’yi takip etmesi ve ona isimsiz olarak yaptığı ikramlara kadar, Jung Yong Hwa kalplerimizin en hassas tellerine ismini yazdırdı ve hepimize keşke öyle bir erkek arkadaşım olsa diye düşündürttü.

Colin Rolüyle Lee Jong HyunLee Jong Hyun, A Gentleman’s Dignity’de dört centilmenden birinin oğlu olan gizemli Collin rolüyle ortaya çıkarak büyük bir anlaşmazlığa sebep oldu.

Lee Jong Hyun her bölümde ara sıra göründü; ama yine de kafasının arkasına bir şaplak atmak isteyeceğimiz esprili bir genç çocuk olarak güçlü bir etki bıraktı. Ama en iyi Collin sahnesi Hongdae parkında My Love’ı çaldığı sahneydi. Bu, Lee Jong Hyun’un bütün dizideki parlama anıydı ve içlerinden birisinin babası olduğunu söylediğindeki, huysuz seni küçük serseri, tarzındaki oyunculuğunu mükemmel bir şekilde yaptı.

Ayrıca, biz onu önceden de seviyorduk; ama çocuk programı Dooli’nin müziğini yapmaya başladıktan sonra ona sırılsıklam aşık olduk.

Cha Se Kwang Rolüyle Kang Min HyukKBS’nin Unexpected You dizisiyle Kang Min Hyuk bizi çok şaşırttı. Açıkçası biz onunla ilgili, bateri çalması ve çok şirin olması dışında çok bir şey bilmiyorduk. Ama onun mükemmel bir oyuncu olduğunu kim bilebilirdi.

Kim Nam Ju’nun küçük kardeşi olarak çıkar çıkmaz, bizi kusursuz ve yerinde oyunculuğuyla gerçekten Kim Nam Ju’nun küçük kardeşi olduğuna ikna etti.

Ve çok sevimli bebek yüzünün aksine Kang Min Hyuk, Oh Yeon Seo’ya iyi bir kız arkadaş olma konusunda bir iki ders vermek için soğuk bir çapkın rolünü oynadı. Elbette ona gerçekten aşık olunca plan geri tepiyor, ki bu da ablasının aslında Oh Yeon Seo’nun yengesi olduğu öğrenilince bir sorun oluyor.

Dizide Kang Min Hyuk’un oyunculuğundaki en önemli anlarından bir tanesi Oh Yeon Seo çok tatlı dilli, ama ucuz bir kadın avcısı bir erkekle (şans eseri bu rolü Lee Jung Shin oynuyor) çıktığında onu çok kıskanması.

Kang Sung Jae Rolüyle Lee Jung ShinLee Jung Shin, Kang Min Hyuk’un Unexpected You’yu bitirmesinin ardından KBS dizisi My Daughter Seo Young ile nihayet ilk oyunculuk çıkışını yaptı.

Dizinin sadece birkaç bölümü yayınlanmış olsa da, Lee Jung Shin’in iyi bir karakter olacağını şimdiden söyleyebiliriz. Zengin evin en küçüğü olan Lee Jung Shin her istediğinin olmasına alışık; ama yeni özel hocası onun kendisini pes ettirmeye çalışmasına izin vermiyor. Ve öğretmeni böyle yapınca ilk yaptığı şey ne oluyor? Annesine koşuyor ve hocası hakkında mızmızlanıyor. “Blah blah blah” demesini çok seviyoruz.

Dışarıdan sert serseri bir rockçı gibi davranıyor; ama dikiş dikme hobisini bir sır olarak saklıyor.

Bu dizide Lee Jung Shin’le ilgili dört gözle beklenilecek çok şey var. Sabırsızlıkla bekliyoruz. 

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @CNBStorm 
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder