İMZA KAMPANYASI

(Hayran Anlatımı) Jungshin’in Dizisinin İlk Çekim Günü


03.09.12 My Daughter Seoyoung Dizi Çekimleri İlk Günü / Jungshin’i Destek Ziyareti
 


Çekimler 1 saat ertelendiği için beklemek zorunda kaldık. Jungshin görününce hayranlar tezahürata başladı, “Jungshin! Jungshin!”  Çok mutlu oldu ve kahkaha atmaya başladı. Sonra bize aegyo yaptı. Çok şirindi. 

Jungshin okul üniforması içinde çok tatlı görünüyordu. Ama çook uzun.  Asil bir deve benziyor da diyebiliriz. :)
 

Podyumda manken yürüyüşü için prova yapmaya başladı. Bir süre, aynı anda aynı kolunu ve bacağını hareket ettirerek yürüdü. Bir süre sonra acaba normal yürüyüşü mü böyle, diye düşünmeye başladım. Sanki hep sendeliyor gibiydi. Çoook komikti.
 


Yonghwa ve Jonghyun geldi. Ama sonra ayrıldılar. Aslında daha çok arabada bekliyor gibiydiler, gerçekten onu yalnız mı bıraktılar, emin değildim. Sonra hepsi geldi, Jonghyun, Yonghwa, Minhyuk, hepsi ordaydı. Yonghwa önde yürüyordu. Jonghyun ve Minhyuk arkadan birlikte geldi. Minhyuk kolunu Jonghyun’un omzuna atmıştı. Sonra gene üçü birlikte lavaboya gittiler. :D CNBLUE üyeleri tüm hayranlara içecek (Vita500-fotoğrafı sağda) aldılar. 


Jungshin sonunda tekrar dışarı geldi. Ne zaman dışarı çıksa bekleyen hayranlar, çocuklar ve nunalar ÇOK BÜYÜK bir enerjiyle tezahürat yapmaya devam etti. Çok eğlenceliydi.
 

Jungshin podyumdayken Jonghyun durmadan fotoğraflarını çekti. Yonghwa’ysa Jungshin’i işaret ediyor ve ona bakarak belli belirsiz gülüyordu. Üçü de Jungshin’i izliyordu. Yonghwa ve Minhyuk konuşmaya başladı, Jonghyun’sa Jungshin’in garip yürüyüşünün fotoğrafını çekmeye devam etti. Sonra Jonghyun Yonghwa’nın fotoğraflarını çekmeye başladı, arkasından da Minhyuk kendi fotoğraflarını çekmek için döndü.
 

Yonghwa açılıp kapanan otomatik kapıyla oynamaya başladı. Sanki doğa üstü güçleri varmış da kapıyı onunla açıyormuş gibi yapıyordu. Bir kaç kere yaptı. :D Yonghwa ♥♥
 

MH ve YH fotoğraf çekerken, Jonghyun kenarda tek başına oturuyordu. Yonghwa durmadan hayranlara oyun yaptı. Herkesin dikkatini dağıtan en büyük etmendi. ♥
 

Sonunda üçü birlikte oturdu. Ama Jonghyun hep YH ve MH’dan ayrı duruyor, onları yalnız bırakıyordu. Ne zaman onu da aralarına katsalar gene onlardan ayrılıyordu. :D Sonra üçü de içeceklerini (Vita500) içmeye başladılar. YH ve MH hala oyun oynuyordu. Kendi boğazlarından tutup sanki boğuluyormuş gibi yaptılar. Bu sırada Jonghyun telefonuna dalmış, sadece onunla ilgileniyordu.
 

Hiç kimse çekimleri izlemiyordu. Herkesin gözü üçündeydi, onları izliyorlardı. XD
 

Bir ara YH elindeki broşürü silah gibi tutarak MH’a ateş etti. Jonghyun’sa kollarını (*kas) çalıştırıyordu. Jungshin onlara katıldı ve fotoğraf çekildiler. Sanırım twitter için?
 

Üçü de harikaydı. Ama tabi en tuhafı hangisiydi tahmin edebilirsiniz. Cevap Jonghyun; bugün çok uzak görünüyordu.
 

Yonghwa, Jungshin’i kucakladı, çok tatlılardı!! Yonghwa Jungshin’in elini tuttu ve gitmesine izin vermedi!! :D Sonra Jungshin’le oynamaya başladı. Jungshin’i gıdıklamaya başladı. Hepsi birden JS’in sallanarak yaptığı oyunculuğu taklit etmeye başladı. :D
 

Hayranlar onlara el salladı, onlar da hayranlara. YH kalp yaptı, MH’sa ayağını da salladı. XD
 

Sonra birlikte taş-kağıt-makas oynamaya başladılar. XD YH ve JS bu oyunu oynarken, kazansa da kaybetse de YH hep JS’in kafasına vurdu. YH ve JS taş-kağıt-makas oynarken JH onların yakınında duruyordu ve JS onun karnına yumruk attı. Bunun üstüne JH çok büyük bir tepki verdi, sanki büyük bir darbe yemiş gibi JS’in önünde dizlerinin üstüne çöktü.
 

JS büyük bir kalp yaptı, ama YH onu durdurdu. Boynundan tutup, hareket etmesini engelledi. YH, JS’in etrafında dolanarak onu takip etmeye devam etti. Hatta JS su içmeye su sebilinin yanına giderken bile peşindeydi. Jungshin saçlarını YH’nın yüzüne salladı. Jungshin, Minhyuk’un yanındayken MH’un tişörtünün etiketini kontrol etti. 

Gitmelerine yakın, YH bir hayranla karşılıklı el çarptı. Bir ara YH monitördeki görüntüyü görebilmek için parmak uçlarına kalktı.
 

MH ve JH arabaya geri döndü. Sadece YH geride kaldı. (Jungshin arkada tekrar hazırlanıyordu.)
 

JS tekrar hazırlanmak için yanlarından ayrılırken YH poposuna vurdu. JS makyajını ve saçını düzelttirirken YH yanında yüz koruyucusunu eline almış, onunla oynuyordu. Ama Jungshin’in koruyucuya ihtiyacı olduğunda, YH onun yüzüne tutarak yardım etti. Jungshin stilistin saçını düzeltebilmesi için eğildi. 

Yönetmen Jungshin’i övdüğü için tezahürat eden hayranlara YH başını salladı. Ve YH kendi telefonuyla da JS’in oyunculuğunun videosunu çekti.
 

Biterken, JS gelen tüm hayranlara teşekkür etti. Onlar da tekrar “Jungshin! Jungshin!”  diye tezahürata başladı. YH bile “say ho!~" diye bağırdı. Sonra YH da ayrıldı. Gitmeden önce “Siz gitmeyecek misiniz?" diye sordu, hemen sonra ayrıldı. 

Ah, evet, bir ara JS, YH’ya omuz masajı yaptı. (Sonuçta JS’i desteğe gittiler. Tam tersi YH’nın yapması gerekmez miydi? :D )
 

Bir de, YH, JS’in tuhaf ve sendeleyerek podyumda yaptığı manken yürüyüşüyle çok gurur duyuyordu. Neşeli bir şekilde alkışlayarak destek oldu. Ama aynı zamanda da gülüyordu. HEM DE ÇOK.
 

Bu şapşalları seviyorum. ♥
**
Çekim sonrası Jungshin'in attığı tweet:
@CNBLUE_4: “Millet~ ‘My Daughter Seo-young’ dizisindeki ilk sahnelerimin çekimi az önce bitti! Sözlerime, desteklerini göstermek için geç saate kadar kalan tüm hayranlara teşekkür ederek başlamak istiyorum.. Hala oyunculuk konusunda gitmem gereken uzun bir yol olsa da, desteğiniz sayesinde çekimler sırasında eğlenebildim.”


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Anlatan/Fan acc cr.: @euodsie
Fotoğraflar/photos: parishin & @CNYongG
Çeviri: cg208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder