İMZA KAMPANYASI

(Hayran Anısı) Jong Hyun, Min Hyuk ve Yong Hwa’yla Londra’da karşılaştım!

Ben ve iki arkadaşım Oxford Street’te dolaşıyorduk ve oldukça düşük bir ihtimal olmasına rağmen, çocuklar (CNBLUE) birden bire karşımıza çıksa ne kadar harika olur diye konuşuyorduk.

Sokak çok kalabalıktı ve insan kaynıyordu. Ben arkadaşlarımın hemen önünden yürüyordum. Birden bire sokağın ilerisinde bizimle aynı yönde yürüyen tanıdık bir yüz gördüm. Aynı Yong Hwa’ya benziyordu; ama buna inanamadım - çünkü bunun ihtimali… ve zaten çok fazla Asyalı vardı. Bu Yong Hwa’ya benzeyen kişinin yanındaki kişinin Jong Hyun’a gereğinden fazla benzediğini fark etmem bir saniyeden daha kısa zaman aldı ve sonra onların gerçekten onlar olduğu anladım. Açıkça çıldırdım ve arkadaşlarıma “Onlar, onlar!!” dedim. Onları fark etmedikleri için kafaları karıştı; ama kısa zamanda anladılar. Yemin ederim, ne kadar etrafta çok fazla insan olsa da onların dikkat çeken bir havaları var. Çok yakışıklılardı, tabi ki makyaj yapmamışlardı. Ama bu sadece etkileyiciliklerini ikiye katladı. Çok gerçek görünüyorlardı.

Bizimle aynı yönde yürüdükleri için, çılgın fangirller gibi davranıp yollarımızı çakıştıramaz ya da başka bir şey yapamazdık. Sakince onların yanına gittik (Mümkün olduğunca sakin, sonuçta CNBLUE’dan bahsediyoruz). “Merhaba,” dedim ve sanırım onları tanıdığımız için şaşırdılar. Çünkü Yong Hwa “Ah. Merhaba!” dedi. Diğerleri konuşmadı; ama Min Hyuk biraz mesafeli görünürken, Jong Hyun çok mutlu görünüyordu ve çok fazla gülümsedi. Min Hyuk’un bir gün önce hava alanında da kötü bir ruh halinde olduğunu duydum. Bu yüzden onunla bir ilgisi var mı merak ediyorum.

Her neyse, selamlaştıktan sonra, Yong Hwa elini sıkmam için uzattı - hiç de tereddüt etmedim. Hadi ama, Jung Yong Hwa’dan bahsediyoruz. Bize gülümsedi ve diğer arkadaşımın elini sıktıktan sonra “Seni seviyorum" dedi. Çok tatlı!!

Sonra onlara veda ettik, zaten yürümeye devam ediyorlardı ve biz de vakitlerini harcamak istemedik. Yürümeye devam ettik ve işte o an az önce CNBLUE’nun 4 üyesinden 3’üyle tanıştığımız kafamıza dank etti. Hemen onlara bir fotoğraf çektirmek istediğimizi sormak konusunda karara vardık ve geri koştuk. Dikkatlerini çekmek için "pardon" dedik. İşe yaradı ve fotoğraf çektirebilir miyiz, diye sorduk. Ama menajerleri (O olduğundan eminim) bana çok sert bir bakış attı (Onun bir hayrana vururkenki gifini görmüştüm, böyle bir adama nasıl saygı göstermem) ve Yong Hwa “Üzgünüm” diyerek kafasını salladı.


Tekrar gitmeden önce “Yarın görüşürüz” dedik. Hayır demelerine rağmen bir paparazzi gibi davranıp fotoğraf çekmek istemedim. Onlara saygı göstermek zorunda hissettim. Tabi ki şimdi imza istemediğim için biraz üzgünüm; çünkü biliyorum ki diğer hayranlar imza almış. Ama bu anı hayal kırıklığı olamayacak kadar değerli.

Ağlak bir bebek olarak, biraz geçtikten sonra ağlamaya başladım ve Londra’da olduğum gerçeğini görmezden gelerek, haber vermek için
en yakın arkadaşımı aradım.

Böyle delicesine büyük bir şehirde en favori grubunuzla karşılaşmak ve çok büyük hayranı olduğunuz kişinin/aşkınızın elinizi sıkması, sizi sevdiğini söylemesi her gün yaşayacağınız sıradan bir şey değil. *^*


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.


Kaynak/Source: codenamekite @ tumblr [FANACCOUNT] Meeting YH, JH & MH in London
Çeviri: CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder