İMZA KAMPANYASI

Kumru / B-Red


İki isimli admin. 
Daha önceden Kumru olarak tanıdıysanız o adminin nicki artık "B-Red". 
B-Red olarak tanıdıysanız bu adminin önceki nick'i "Kumru" idi. 

Turkish Boice Ailesine Girişim:
2011 Haziran’ından bu yana kim olduklarını bilmeden CNBLUE dinliyordum, CNBLUE’yu adım adım takip edişim ve bir BOICE olmam 2012’nin şubatı. Turkish Boice ile tanışıp onların ekibine katılmam ise 26 Mart 2012. Cage adminimiz ilk tanıştığım admindir ve onun aracılığı ile Turkish Boice ailesindeyim. 
Bu ekibe daha çok altyazılı videolarda yardım ediyorum. CNBLUE’nun çevrilmemiş bir tane bile şarkısı bir tane bile programı kalmasın istiyorum. Öyle ki CNBLUE’yu merak eden herkes açıp onları tanısın, bilisin, kendi yazdığı-bestelediği şarkıları anlamlarıyla dinleyip onlarlarla aralarında olan köprülerine bir yenisini daha eklesin. Sonra o köprüler başkaları için de kurulsun, CNBLUE’nun dinlenme sayısı günden güne artsın, hayranları onları Türkiye’de de bir konser için çağırsın ve sonunda “Bluestorm in Turkey” yada "BlueMoon in Turkey" konserinde bir araya gelelim!

Bir Boice olmam:
Çoğu Kore hayranı gibi ben de You’re Beautiful’u izledim ve orada tanıdım YongHwa’yı fakat tam bir ShinWoo taraftarı olmama rağmen oturup araştırmadım kendisini. Bu benim CNBLUE’yu ilk kaçırışım oldu. Daha sonra bir arkadaşım “Lie”nın Sound Plex performansını izletti-ki kendisi halen en sevdiğim CNBLUE şarkısı ve performansıdır. 
Ben ShinWoo’nun bir grubu olması şaşkınlığı içinde izledim videoyu ve sonra...Hiç bir şey yapmadan kapattım. Evet yine araştırmadım ve bu da benim CNBLUE’yu 2.kaçırışım oldu.

Tüm bunlar için pişmanlık duysam da pişmanlık duymadığım bir şey varsa o da CNBLUE’ya ShinWoo için ya da sırf görünüşleri için hayranlık duymamamdır. Ben CNBLUE’yu müzikleri ile tanıdım. Onları dinledim, dinledim, dinledim ve sonunda bir BOICE oldum. Hayır, aslında öyle değil, tam olarak konserlerini izledikten sonra BOICE oldum. Hatta sanırım bu performansı izledikten sonra!


Neden JongHyun:
“Çünkü adam cool!”

Ben Turkish Boice’a katılmadan önce Turkish Boice’un hazırladığı bir ankette biasımız ve neden biasımız olduğu soruluyordu. Benim cevabım ise bu olmuştu. Peki hala öyle mi? Sanmıyorum. Turkish Boice’un içinde, Jonghyun’un hiç farketmediğim bir çok özelliğini fark ettim, tanıdım. İlk tanıdğım JongHyun’un farklı farklı yönlerini gördüm ama hiç bir zaman onunla ilgili düşüncelerimde yanılmadım. 

He, seven adam sevdiğini yere göğe sığdıramaz o ayrı ama benim JongHyun’dan tek bir konuda şikayetim var: fan-service. Malum Kore’de hayranlar herşey demektir. JongHyun’un da hayranlarına minnettar olduğuna dair şüphem yok yalnız azıcık daha belli etse bunu, her şey mükemmel olacak! Gerçi o zaman da kıskanç adminler olurduk ya neyse..

Kısaca benim CNBLUE ile ilgili yönüm bu. Daha başka ilgi alanlarımda var elbette. Mesela; SS501, Bangtan Boys, kitaplar, dil öğrenme çabası, yerli yabancı turist vasfıyla gezilere çıkmak hayali, İstanbul trafiği gibi gibi. Bu da twitter adresim, lazım olursa diye~^^

Okuduğunuz için teşekkürler!~^^


2 yorum:

Sadece boice kardeşliği değil,seninle bir de moro kardeşliğimiz olduğu için çok rahat şunu söyleyebilirim ki SEN HARİKASIN!

Estağfurullah >.< Harikalık kim biz kim?:P Yine de teşekkür ederim~^^

Yorum Gönder