İMZA KAMPANYASI

(Bilgi/Haber/Araştırma) FT ISLAND üyesi Lee HongKi: “CNBLUE üyesi Lee Jong Hyun estetik ameliyatı oldu.”FT Island’ın solisti Lee Hong Ki, aynı şirketten arkadaşı olan Lee Jong Hyun’un estetik ameliyatı olduğunu açıkladı.

23 Kasım’da, FT Island üyeleri MBC Music’in “All the Kpop” programına konuk oldular. Sunucu Park Jae Min; FT Island üyelerinin estetik ameliyatı olup olmadığını sordu.

Lider Choi Jong Hoon, “Bizim grubumuz, CNBLUE, FNC ailesindeki hiç kimse estetik ameliyatı olmadı” dedi. Lee Hong Ki bunu duyunca, araya girdi, “CNBLUE’dan biri estetik ameliyatı olmamış mıydı? Ah, yok olmamıştı” dedi ve hatasını kapatmaya çalıştı.

Sunucu Boom, bu fırsatı kaçırmadı ve hangi CNBLUE üyesinin estetik ameliyatı olduğunu sordu. Lee Hong Ki, “Lee Jong Hyun, kulakları güzel olmadığı için estetik ameliyatı oldu” dedi. Diğer FT Island üyeleri bu açığa çıkan gerçeğe çok şaşırdılar.

Bu bölüm 23 Kasım’da saat 23.00’da yayınlanacak (KST).

Hong Ki, bu olaydan sonra twitter'da bizzat özür diledi ve Jong Hyun'u sevdiğini söyledi.

@skullhong (Lee Hong Ki): RT @SIJINWOOteehee @skullhong Oppa; ama BOICE’lar sana küfür edecek, kekekeke! – (Hongki:) BOICE, sizi seviyorum. Özür dilerim. Jong Hyun-ah, seni seviyorum.

Çevirmen Notu: Bir hatırlatma, şirketin neyin televizyona yayınlanacağını söylemeye hakkı var. FNC Entertainment bu “dil sürçmesi” olayının yayınlanmasını onayladı. Ve haber kısa fragmandan geldi, eğlence programlarının düzenleme gücüne şaşırmayın. Hadi, MBC Music’in “All the Kpop” programını bu akşam izleyelim. ^^

Kaynak/Source: @cnbluestorm
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

Jonghyun'un kulaklarının evrimine göz atalım


Jonghyun'un A Gentleman's Dignity dizisinden önce kulaklarının göründüğü fotoğraf çok nadir. (Hep saçları kapatıyor)
*4. fotoğrafa dikkatli bakın*
Belki de Jonghyun'da judocu kulağı denilen durum vardır.Judocu (cauliflower) kulağı: Judo, güreş, rugby gibi sporlar yaparken sürekli darbe almaktan ve kulağın duyarlı kısmının sürtünmesinden birçok insan cauliflower kulak durumunu yaşar. Eğer yaralı kulak tedavi edilmezse cauliflower kulak durumu yaşanır. Travma meydana geldiğinde kan ve sıvı dolar ve dış bağ dokusu ve alttaki kıkırdak pıhtılaşır. Eğer tedavi edilmez ve boşaltılmazsa kıkırdak ölür ve topak halinde sertleşir.


Kaynak: @CNBJonghyun

Hongki Jonghyun'un kulak ameliyatı olduğunu bugün aşağıda videosu olan programda söyledi. 05:05. dakikada açıklamasını dinleyebilirsiniz:


(Aşağıdaki kısım programda yer almıyor. Weibodan bir hayranın paylaşımı. Gerçekliğini bilmiyorum)

Min Hyuk’un bir Japon hayranı, Jong Hyun’un judo yaparken kulağını kırdığını/incittiğini söyledi, bu yüzden kulaklarından bir tanesine 30 dakikalık basit bir operasyon yapıldı. Jong Hyun’un, judoda ödülü var.


Japon bir boice'un bilgilendirmesi:

Bazen judocular, çok sert çalışırken tatami (*özellikle japonya'da kullanılan bir çeşit hasır kilim) zeminde kavga ederken kulaklarını incitirler. Judo kulağı. O, olimpik altın madalyanın sahibi.

Bilgi: @ketchBurning

Ameliyat büyük ihtimalle doğru, ama resmi bir açıklama duymadan kesin diyemem. Size şu an sadece elimdeki bilgileri gösterebilirim. Doğru olsa bile ne farkeder ki? Ve Hongki bunu programda söylemese haberimiz olmayacaktı. Hongki her zamanki içtenliği ve dürüstlüğüyle soruya doğrudan yanıt verdi. Ama bu açıklama yüzünden bugün onu bazı insanlar kızdırdılar. Bunu görmüşsünüzdür, yukarıdaki tweetten bir süre sonra bunu yazdı:

@skullhong (Lee Hong Ki): Gerçekten çok sinirlendim. Benim çenem mi düşük? Kıskançlığımdan mı? Her neyse… Lütfen bizi tanıdıktan sonra konuşun, biz her zaman birbirimizle şakalaşırız. Televizyonda sahte olmaktan daha iyidir.

Başkan Han'ın son röportajında dediği gibi, "Hongki özgür ruhlu, gamsız ve sevecen biri" Primadonnalar bunu zaten biliyorlar. Biz Boicelar da onun bunu kötü bir niyetle söylemediğini gayet iyi biliyoruz. Bilmeyenlere de bunu anlatmalıyız.


Bu fotoğraftaki dostluk gerçek. Röportajlarından, birbirlerine verdikleri destekten gözlerimizle görüyoruz. Biz hayranların dostluğu da öyle. Sadece CNBLUE ile değil, onlarla da gurur duyuyoruz ve güveniyoruz. Bazı insanların bunu bozmasına lütfen izin vermeyelim.

cage208

Fotoğraf: p609
Video: Lindykkk


2 yorum:

kesinlikle hong ki kötü niyetli böyle birşey demez açıklama için teşekkür ederim

Cn blue ve ft ısland koreden takip ettiğim tek gruplar ve iki grupta harika işler çıkartıyor ve birbirini seviyor,aynı şirketin grupları zaten ama tarzları çok farlı,hong ki kesinlikle bunu bilerek söylememiştir

Yorum Gönder