İMZA KAMPANYASI

CNBLUE, 10.000 Hayranla "Music Bank Şili"de Konser VerdiCNBLUE, Güney Amerika’nın görülmeye değer ülkelerinden biri olan Şili’deki ‘Music Bank Şili’ dünya turu için Güney Amerika'daydı.

Bu, CNBLUE'nun ilk Güney Amerika seyahati oldu. Müzik grubu, bir üyeleri olmadan ‘Music Bank Şili’ müzik festivalinde performans sergiledi. FNC Entertainment’ın konserden birkaç gün önce CNBLUE’nun resmi sayfasında yaptığı açıklamada, Lee Jung Shin’in yoğun çalışma programı nedeniyle ne yazık ki grup arkadaşlarıyla yolculuk edemeyeceği açıklanmıştı. KBS’nın popüler dizisi “My Daughter Seo Young” daki rolü gereği Jung Shin, bu etkinliğe katılamadı.

Görünüşe göre grup hayranları bu haberden dolayı üzgündü ve bunu, Jung Shin’siz grubun bir bütün olamayacağı yönündeki yorumlarıyla belirttiler. Buna rağmen, eğlence sektöründe olduğu gibi iş ahlakına uygun olarak CNBLUE, başarıyla performansını sergiledi. Bu performans, CNBLUE’nun herhangi bir müzik şirketine bağlı olmadığı dönemde bir eksik üyeli zamanlarını hatırlattı. Her şeye rağmen enerji dolu bir konser gerçekleşti.

Bu, CNBLUE’nun ‘Music Bank World Turu’ndaki ikinci performansı oldu. 2 Kasım 2012 tarihinde Quinta Vergana ‘da yapılan turun Şili ayağında, en popüler K-pop gruplarından olan Super Junior, CNBLUE ve MBLAQ başta olmak üzere 6 grup yer aldı.CNBLUE; 2 Kasım’da KBS’nin “Music Bank Şili” özel aktivitesinde, Quinta Vergara’da 10.000 hayranın karşısında konser verdi.

Konserde “I am a Loner”, “Love” gibi hit şarkılarını söylediler. Şili’deki hayranlarına güçlü sahne duruşlarını gösterdiler. Konserden sonra bile hayranlar, CNBLUE’yu otellerinden restorana kadar takip edebildikleri yere takip ettiler. Bu popülerliklerinin bir göstergesi.   CNBLUE: “Şili’ye gelmemiz, yaklaşık 30 saatimizi aldı; ama hayranlarımızı ve onların desteğini gördükten sonra, yorgunluğumuz dindi. Buraya ilk gelişimiz olduğu için çok hayranımızın olmasını beklemiyorduk. Şili’deki bütün hayranlarımızla buluşmak çok güzeldi ve başka bir şansımız olursa tekrar gelmek isteriz. Şili’nin insanları ve manzarası harikaydı. Bu bizim için hep harika bir anı olacak.” açıklamasını yaptı.CNBLUE ve diğer K-Pop sanatçılarının katıldığı KBS’nin “Music Bank Şili” konseri 8 Aralık’ta yayınlanacak. 

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @cnbluestorm & 
@kpopstarz
Photo Credits: @JUL_nuna 
Çeviri: @CNBuSrang & @kyuyo @TurkishBoice 


0 yorum:

Yorum Gönder