İMZA KAMPANYASI

CNBLUE Twitter Güncellemeleri Ocak-Haziran 2012


29 Mayıs
@CNBLUE_4: Kore ulusal oyuncusu Lee Cheongyong'la tanışmak çok mükemmel…! Bana My Husband Got a Family izlerken eğlendiğini söyledi! Ben Lee Cheongyong hayranıyım ve onun tüm maçlarını izledim!! Lütfen konserimize gel!! Ve ben de maçına tezahürat geleceğim!
Not: Lee Chung-Yong (2.07.1988) premier ligde Bolton Wanderers takımında ve Güney Kore ulusal takımında oynayan Güney Kore'li futbolcu. Lakabı “Blue Dragon” (ismi “Chung-Yong”dan geliyor)
Source/Kaynak: @omonOona @cnbluestorm
Tr. Çeviri: cg208
@CNBLUE_4: Ben Jung Shin. Şimdiye kadar cep telefonuyla çekilen fotoğraflara teker teker bakınca, anıları hatırlıyorum. Bazılarını sizlerle paylaşacağım! Los Angles’ta bir sürü fotoğraf çektim. Öyle gözüküyor ki (Los Angles’tan)  bize geriye kalan tek şey,  fotoğraflar. 
Source/Kaynak: @CNBLUESTORM
Tr. Çeviri: CNBuSrang

27 Mayıs
@CNBLUE_4: Selam, ben gitarist Jonghyun. Bugün gene "A Gentleman's Dignity" izlemelisiniz. Her hafta sonu SeKwang'ı ve Colin'i göreceksiniz~ Çok iyi^^
Source/Kaynak: @Henna @CNBStorm
Tr. Çeviri: cg208
@CNBLUE_4: Bas gitarım uyumayalı uzun zaman geçti!!!! Sizler My Husband Got a Family & A Gentleman's Dignity'i art arda izlemeye hazır mısınız? Ben çok hazırım!! Şimdi TV kanalınızı açmaya hazırlanmanın tam zamanı! Bu Jungshinnie'ydi.
Source/Kaynak: @omonoona
Tr. Çeviri: cg208
@CNBLUE_4: (Yonghwa): Bugün de hem SeKwangie ve hem Colin görünecek.. o yüzden sabit duruyorum~~~ TVnin önünde oturuyorum. Aslında You Who Rolled In Unexpectedly 'de JangGeunie'nin bir hayranıyım kekekekkekekekekekekekekekekeke. Bugün Colin görünecek , o yüzden izlemek bir zorunluluk... Ah.. Bana You’ve Fallen For Me'nin ilk bölümünü izlemeyi hatırlattı kekekekekekeke ㅜㅠ Millet lütfen gene birlikte izleyelim! Ve Sekwangie'nin özel görüntüsünün fotoğrafı.. Şimdi MalSok'la karşılaşmak üzere.. ㅜㅠㅠ kekeke . Hoşçakalın millet ~~!
Source/Kaynak: @chiffonlau @cnbluestorm
Tr. Çeviri: cg208
@CNBLUE_4: "You Who Rolled In Unexpectedly” in 28. bölümü bitti~! Farkına bile varmadan diziyi nerdeyse yarılamışız! Lütfen “You Who Rolled In Unexpectedly” ve bu hafta yeni başlamış olan “A Gentleman’s Dignity” dizilerimizde bize çok fazla sevginizi verin~!! Lütfen TV'de izlemeye devam edin!!!
Source/Kaynak: @chiffonlau @cnbluestorm
Tr. Çeviri: cg208

26 Mayıs
@CNBLUE_4 Merhaba. Ben gitarist Jonghyun. Bugün günlerden ne~? A Gentleman's Dignity'nin ilk yayını !! MUTLAKA. İZLEMELİSİNİZ
Source/Kaynak: @cburningbow
Tr. Çeviri: Henice

25 Mayıs
@CNBLUE_4: (Yonghwa): Herkes... Uzun zaman oldu!!! kkkk Hava çok güneşli... Daha fazla ısınıyor... Hepiniz!!! En yakın zamanda sizi görmek istiyorum!!! Sizi gördüğüm zamaaaan~~~kkkkk Beni gördüğünüze memnun olacaksınız değil mi? kkkk İtme çekme taktiği.... ㅡㅠㅡ Hepiniz kendinize çok iyi bakın & yakındaaaaa görüşürüz~~~!!! Ve selcam... gelecek sefer selcamı tekrar düzgün çekeceğim !!!! kkk pong
Source/Kaynak: @CebuNuna
Tr. Çeviri: MinSea

23 Mayıs
@CNBLUE_4: Selam, gitar delisi Jonghyun burda. Bugün basın toplantısına gittim. Çok tedirgindim..^^ AGD (A Gentleman's Dignity) hwaiting!! Bugün çelenkler göndermişsiniz, hepsini gördüm, çok teşekkürler!
Source/Kaynak: @omonOona
Tr. Çeviri: cg208

18 Mayıs
@CNBLUE_4: Bugün fragmanı izlediniz mi? Juniel’in müzikal yolculuğunun en iyisi yayınlandı, millet lütfen bunu kaçırmayın! Kkk Bu arada, lütfen bunu izleyin… kkk. Bu aralar tatilimin keyfini çıkarıyorum. Hava bugünlerde çok güzel~~^^ Millet~~~! Yakında sizinle görüşmeyi sabırsızlıkla bekliyorum!!! 
Source/Kaynak: cnbluebeat 
Tr. Çeviri: CNBuSrang

16 Mayıs
@CNBLUE_4: Dün Jong Hyun hyung’un doğum gününde, pasta almaktansa, marketten sashimi aldık ve leziz acı biberli salçayla evimizde yedik..keke şaka yapıyorum.. Siz iyi misiniz? Biz harikayız.
Source/Kaynak: cnbluebeat
Tr. Çeviri: CNBuSrang
@cnblue_4 Ah~ Biliyor musunuz..? Benim uyumsuz gözlerimi..Bu fotoğrafa bakarken fark ettim.. Sol gözümde iki göz kapağı var..Olamaz~~~İyi günler
Source/Kaynak: @chiffonlau
Tr. Çeviri: TurkishBoice

15 Mayıs
@CNBLUE_4: Selam, ben gitarist Jonghyun. Bugün günlerden ne? Eminim herkes zaten biliyor, o yüzden tekrar söylemeyeceğim. Bugün gerçekten mutlu bir gün^^
Source/Kaynak: @omonOona
Tr. Çeviri: cg208

7 Mayıs
@CNBLUE_4: Bugünün yeni dönüşümü, bu dönüşüm neden~? kekeke 
Source/Kaynak: @chiffonlau
Tr. Çeviri: MinSea

5 Mayıs
@CNBLUE_4: Çok hazırlandım (çalıştım) ama eğlenceli oldu mu bilmiyorum. Boice'lar, size çok teşekkür ederim. Ayrıca hazırlanırken çok çaba harcayan (zorluk çeken) kadromuza da çok teşekkür ederim. Daha sık hayran buluşması yapalım!
Çeviri: Depps1004 @TurkishBoice

22 Nisan
@CNBLUE_4: Biliyorsunuz değil mi? Ben gitarist Jonghyun. Kısa süreli bir aktiviteydi ama herkese teşekkürler,keyifle (tanıtımları) tamamlamayı başardık. Teşekkür ederim ve sizi seviyorum^^
Çeviri: Depps1004
 @CNBLUE_4: Kpop Star Captivating the World 'u izlediniz mi? Çok kısa olması çok üzücü, çünkü samimi tarafımızı çok fazla göstermiştik. Son yayın için Dajukja!
Source/Kaynak: CNBLUESTORM
Tr. Çeviri: Depps1004
@CNBLUE_4: Bugünkü Inkigayo da 1. olduk. Bu sizlerin sayesinde..Az önce iyi konuşamadım çünkü biraz utanmıştım. Evet! Bundan sonra çalışmaya başlıyorum! Bir sonraki albüm CNBLUE albümleri içinde en kalitelisi olcak!!!
Çeviri: Depps1004

20 Nisan
@CNBLUE_4: Music Bank'ta 1.lik! Son yayını 1. olarak bitirdiğimiz için çok mutluyuz. Teşekkürler! Hepiniz aklımdasınız! (everybody in my head!)
Source/Kaynak: cnbluestorm
Tr. Çeviri: cg208

14 Nisan
@CNBLUE_4: Merhaba, ben YongHwa! Bugünlerde her şey Segwang hakkında. “*Ben..”
NOT: *"Ben.." Min Hyuk'un elini kaldırdığı sahnede söylediği replik.
Source/Kaynak: fizzy @CNBLUESTORM
Tr. Çeviri: MinSea

8 Nisan
@CNBLUE_4: Erkenden bizi desteklemeye gelmiştiniz ama...Yayın kaydı bazı sorunlardan dolayı böyle olduğu için çok üzgünüz. Bir sonraki sefere kesinlikle buluşalım! Güzel bir öğlen yemeği yiyip güzel bir haftasonu geçirin~^^ CNBLUE HEY YOU en iyisi!
Source/Kaynak: gear@ cnbluestorm
Tr. Çeviri: Rock Spirit

5 Nisan
@CNBLUE_4: Birincilik!! Albümün bir yıl sonra çıkmasına rağmen çok sevgi verdiğiniz için teşekkür ederim! Lütfen 'Hey You' ya çok destek vermeye devam edin, BOICE en iyisi^^
Source/Kaynak: gera @cnluestorm
Tr. Çeviri: MinSea

26 Mart
@CNBLUE_4: CNBLUE Hadi şimdi başlayalım!! 
Source/Kaynak: cnbluebeat
Tr. Çeviri: CNBuSrang

22 Mart
@CNBLUE_4 Merhaba, ben Jungshin! Şu anda çıkışımız oldukça yaklaştı!! Bana geçen sene bu zamanlardaki First Step promosyon dönemini hatırlatıyor. Comeback'ten 1 yıl sonra zorlanmamak için sıkı hazırlanıyoruz, o yüzden bize çok fazla ilgi ve destek verin~Haftaya görüşürüz, iyi geceler
Source/Kaynak: cnbluestorm
Tr. Çeviri: cg208

21 Mart
@CNBLUE_4: Bugün çekim yaptık - gerçekten bahar geliyor..! Ama yine de, lütfen soğuktan sakının~ Geriye sadece Yonghwa hyung ve benim teaserlarımız kalmışken, lütfen daha çok bekleyin. CNBLUE Hey You daebak (*Harika)
Source/Kaynak: chiffonlau@cnbluestorm
Tr. Çeviri: cg208

20 Mart
@CNBLUE_4: Merhaba, ben gitarist Jonghyun. Ah, yaşadığımı belli etmeyeli uzun zaman oldu. Millet, 2012 yılınız iyi geçiyor mu? Öyle olduğuna inanıyorum. haha 
Çeviri: Henice

15 Mart
@CNBLUE_4: Bugün Vietnam çok sisli. Yarın "Still in love" yayınlanacak, lütfen destekleyin. Ve 27'sinde yeni albümü de çıkarıyoruz.Lütfen albümü çok sevin. Herkes, hepinizi hala seviyorum (i'm still loving you). Sizi sevmeye devam edeceğim.
Source/Kaynak: @fizhasan
Tr. Çeviri: cg208

2 Mart
@CNBLUE_4: Dün gece markette alışverişe gittim!! Asker arkadaşlarıma göndermek için ıvır zıvır aldım . Hehe. Yakında baterist Minhyuk ve "playboy" Segwang size gelecek. Soğuklara dikkat edin!!
Source/Kaynak: @fizhasan
Tr. Çeviri: cg208

20 Şubat
@CNBLUE_4: Tokyo Kulesinde birlikteyiz! Bu benim tur bahanesiyle yaptırmak istediğim saç stili, sonunda yaptım! Nasıl olmuş? Hepiniz lütfen soğuktan korunun!
Source/Kaynak: @chiffonlau
Tr. Çeviri: cg208

14 Şubat
@CNBLUE_4: Flaşla kendi fotoğrafımı çektim gizlice!kekek Hepiniz soğuk almamaya çalışın lütfen! heheh giyinme stili önemli ama... en en en önemli şey sağlık!!!
Source/Kaynak: @blue_jus7
Tr. Çeviri: cg208

4 Şubat
@CNBLUE_4: Jungshin burda! FT Island'ın "Severely" parçasını gerçekten çok mu seviyorsunuz? Ben de, her gün dinliyorum HongKi hyung, Jonghoon hyung, Jaejin, Minhwan, Seunghyun! Kondisyonunuz için kendinize dikkat edin~! FT hwaiting
Tr. Çeviri: cg208

2 Şubat
@CNBLUE_4: Merhaba, Ben gitarist Jong Hyun. Kore'de şuanda hava çok soğuk. Çok yaşa. (Sanırım burada biri hapşurdu yada kendisi.) Herkes sıkı giyinsin.
Çeviri: Rock Prensesi
@CNBLUE_4: Bu severely (*şiddetli) soğuk olan bu günde "severely"i söyleyerek FTIsland'ın comeback yapması harika.Lütfen onları destekleyin.Boicelarımız, biz de sizi severely özledik. Martta yeni albümle geliyoruz.Lütfen bizi severely destekleyin. FT Hwaiting!
Tr. Çeviri: cg208

31 Ocak
CNBLUE_4: Kar severely"(şiddetli) yağıyor, çok "severely" soğuk değil mi? Ben sizi "severely"(çok güçlü) özledim, lütfen FTISLAND'ı "severely" sevin!
Tr. Çeviri: cg208

22 Ocak 
 @CNBLUE_4: Merhaba, ben gitar delisi Jonghyun. Herkese iyi Lunar yeni yıllar^^Bir sürü dduk guk yiyin!
 @CNBLUE_4: Herkes!İyi yıllar!Bir sürü ddok guk yiyin! Bir sürü lezzetli yiyecek de yiyin!! Mutlu bir Lunar yeni yılı geçirin!
@CNBLUE_4: Ben Jungshin~!Herkes harika bir Lunar yılı tatili geçiriyor mu? Hepiniz ailenizle anlamlı zaman geçiriyor olmalısınız! Mutlu yıllar!
Not:ddok guk pirinç keki çorbasına benzeyen, korelilerin yeni yılda yediği bir yiyecek.
Çeviri: TurkishBoice

20 Ocak
@CNBLUE_4: Merhaba ben gitar delisi Jonghyun. Tekrar “kutsanmış bir insan” mışım gibi hissettim. Sizinle gene görüşmeyi çok isterim. Hoş bir Lunar yılı geçirmenizi dilerim!!
Tr. Çeviri: cg208

14 Ocak
@CNBLUE_4: Şimdiden 2 yıl geçmiş. 2 yıl önce gösteriye hazırlanışımızı ve kayıt yapmamızı hatırlıyorum ve şimdi üstünden 2 yıl geçmiş. Ama hala gitmemiz gereken uzun bir yol var. 2 yıldır yanımızda olan hayranlarımıza çok minnettarız. Lütfen bizimle sonuna kadar kalın. Kısa bir zaman sonra yeni bir albümle geliyoruz. Lütfen çok fazla destek ve sevgi verin.Jonghyun, Jungshin, Minhyuk , sonuna kadar gidelim!
Not: Başkan bize 2. Yıl hediyesi olarak cep telefon verdi. Uzun süre sonra kullanmak garip hissettirdi. Gelecekte bir çok resim yükleyeceğim.
Tr. Çeviri: cg208

4 Ocak
@CNBLUE_4: Ocağın ilk haftası performans başlıyor!!Bu hafta 7'sinde HongKong konseri var!!11 ve 12 'sinde Golden Osaka Disc!!!Kore'nin dışında olsa da Golden Disc'te görüşmek üzere^^Lütfen bize tezahurata devam edin~~~not:yıl sonunda, uzun zaman sonra hepinizi görmek çok güzeldi.Bizi geç vakte kadar destekleyen herkese teşekkürler!!
Tr. Çeviri: cg208

2 Ocak
@CNBLUE_4: Merhaba! Biz CNBLUE. Dragon yılı, 2012’deki ilk kutlama tweetimizi atıyoruz. 2011’de bize verdiğiniz büyük sevgiden dolayı teşekkür ederiz, ve aynı şekilde 2012’de de bize çok sevgi göstermeye devam edin~!! Yeni yılda bütün BOICE’lara bol şanslar <3
Source/Kaynak: cnluestorm
Tr. Çeviri: CNBuSrang

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Düzenleme: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder