İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE, FT Island ve AOA; Yoon Jin Seo için ‘Ari Ari the Korean Cinema’yı izlediFNC Entertainment; CNBLUE, FT Island ve AOA’nun ailelerine yeni katılan oyuncu Yoon Jin Seo’ya desteklerini göstermek için yola çıkmasıyla aile sevgisini gösterdi.

CNBLUE üyeleri Jung Yong Hwa, Lee Jong Hyun ve Kang Min Hyuk, FTIsland üyesi Choi Jong Hoon ve AOA üyeleri  Jimin, Seolhyun, Hyejeong, Yuna, Choa ve Mina 21 Kasım’da Yoon Jin Seo’nun filmi Ari Ari the Korean Cinema’nın VIP (özel) gösterimine katıldı.

Yoon Jin Seo, bu destekle ilgili, “Bugün prömiyere geldikleri için çok gururluyum ve çok minnettarım. Şimdi birçok iyi erkek ve kız kardeşe sahip olduğum için mutluyum ve umarım aynı şirketten olan arkadaşlar olarak birbirimizi destekleyebiliriz” dedi ve ekledi, “Ari Ari the Korean Cinema, filmlerle, özellikle Kore filmleriyle, ilgili bir film. Birkaç yıl önce bu film için çalışmıştım ve nihayet bu kadar büyük bir ilgiyle gösterime girdiği için çok mutluyum. Çekimler sırasında nadiren görüşebildiğim büyüklerimle konuşabildiğim için çok mutluyum ve onlardan çok şey öğrendim.”

Ari Ari the Korean Cinema, 6 Aralık’ta gösterime girecek.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @enewsworld
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder