İMZA KAMPANYASI

(Hayran Anlatımı) MIN HYUK OPPAAAA BANA DOKUNDU


* Çevirmen Notu: Sadece CNBLUE'yla ilgili kısımları çevirdim. Yazının sahibi, yazının başında diğer grupları beklemesinden de bahsediyor.


Selam millet…..
……. Diğer grupları önemsemediğim için kötü hissettim; ama CNBLUE benim önceliğimdi.
Sonra onları, arabaları henüz gelmediği için içeride Beast ve 4Minute ile beklerken gördüm. Daha sonra Beast ve 4Minute hava alanından çıktı ve geriye sadece CNBLUE kaldı. Jong Hyun’u gördüğümde çok heyecanladım, sonra  Yong Hwa’yı, Min Hyuk’u ve Jung Shin’i gördüm! Onları kameraya çektim. (Çevirmen Notu: Yandaki gif onlardan biri, diğer gifleri yazının sonuna link olarak ekliyorum.)Güvenlik görevlisi pankartıma (aşağıdaki fotoğraf) bakıp durdu, hatta içlerinden biri beklediğimin pankarttaki kişi olup olmadığını sordu ve ona cevap verdim. Hatta “Segawang coffee MinHyuk” logoma güldü. Her neyse, görünen o ki, elinde Min Hyuk için kocaman bir pankartla bekleyen tek kişi bendim. Yong Hwa bunu gördü ve güldü. Min Hyuk’a bakmasını söylemeye çalıştım. Min Hyuk da gördü, uzaktan kısaca bana el salladı ve sessizce “Selam” dedi.


Bütün zaman boyunca pankartımı havada tuttum. Arabanın gelip onları almasını beklerken, sadece 15 dakika kadar onları içeride görebildik. Yong Hwa kalabalığa sürekli gülümsedi ve el salladı ama Jung Shin ve Jong Hyun pek bir şey yapmadı. Jung Shin’in yeni saç modelini gördüğümde çok şaşırdım! Çok yakışıklıydı!! Ama Jong Hyun.. Ortalık sessizken onun adını bağırdım ve o bana bakıyordu, tek yaptığı bakmaktı, hiç tepki vermedi. Sanırım onun için değil de Kang Min Hyuk için pankartım olduğundan kıskandı. Tamam. Tamam. Her neyse, Yong Hwa’nın beklerken, Jung Shin’in saçlarını düzelttiği iyi bir fancam çektim.Nihayet gitmek için hazırlardı ve sırayla çıktılar. Yong Hwa, Jong Hyun, Jung Shin ve sonra Min Hyuk. Jong Hyun ve Jung Shin sol taraftaydı, Yong Hwa ve Min Hyuk sağ tarafta. Onlar yürümeye başlar başlamaz, direkt Min Hyuk’un olduğu yere gitmeye çalıştım, sadece ona... Çünkü ona hediyesini (aşağıdaki fotoğraf) vermeliydim. Çok uzundu!! Ve dudakları... Aman Tanrım! Dudaklarına bakmaktan kendimi alamadım. Nedenini bilmiyorum (isteyerek olmadı). Yanımdaki kız Min Hyuk’tan  imza istiyordu oysa Min Hyuk üzgün olduğunu ve imza veremeyeceğini söyleyip duruyordu.  Ama ben ona hediyesini vermeye çalışıyordum, SADECE HEDİYEMİ AL! SENDEN İMZA İSTEMİYORUM!! Güvenlik onları ilerletiyordu ve hediyemi almadığı için umudumu kaybediyordum. Ben sürekli ona hediyeyi uzatıyor ve yüzünün önünde sallıyordum.  588284 defa ona seslendim; ta ki o hediyemi görüp ellerimin arasından alana kadar. Aman Tanrım, ben ona uzanıp teşekkür ederken, o benim koluma dokundu. 


Herkes, onları takip etmek için koşarken, ben resmen donakaldım. Binanın içinde az önce olanları sindirmeye çalışıyordum. Arkadaşım bir kısmını kameraya çekmiş. Nerede olduklarını görmek için koşmadan önce, pankartımı havaya kaldırıp çıldırmaya başladım. Göz açıp kapayıncaya kadar gittiler. Çok şaşkındım...
Jong Hyun ve Jung Shin’in ne yaptığını göremedim ama Yong Hwa, herkesin ona "çak bir beşlik"  (High 5) yapabilmesi için elleri açık yürüyordu. Bir kız, sendeledi ve arkadaşımın üstüne düştü. Yong Hwa yardım etmek istedi ama güvenlik onu ileri sürükledi. Arkadaşım Yong Hwa’ya, ben de Min Hyuk’a dokunabildik. Ve Min Hyuk’a hediye veren sadece bendim :3 Kendimi çok özel hissediyorum. Hahaha....
.....

Yazı sahibinin gifleri:*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @cookiesnminhyuk
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice
Düzenleme: @NarN @TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder