İMZA KAMPANYASI

Lee Jung Shin, Gerçekten CNBLUE’nun Bas Gitaristi Mi? Kulüp Dansı + Çıkma Tarzı
CNBLUE grubunun Lee Jung Shin’i değişti.

KBS 2TV’nin “My Daughter Seo Young” dizisi Lee Jung Shin’i bas gitarist imajından alıp, Kang Sung Jae karakterine dönüştürdü.


Bu hafta sonu yayınlanan bölümde, Lee Jung Shin bir kulübe gitti, kızlarla dans etti ve görücü usulü bir buluşmada kızların kalbini kazandı. Bunun sebebi, üniversite kampüsünde en yakışıklı erkek olarak bilinmesi.


Sung Jae o gün, yengesi ve özel hocası Lee Seo Young’un gençliğindeki imajına tıpatıp benzeyen birini buldu. Seo Young’a “O, senin ikizin mi?” diye sordu ve o kızın kendisine ilk bakışta aşık olacağını iddia etti.


Seolhyun ‘My Daughter Seoyoung’ dizisinin, önceki hafta yayınlanan bölümünde JungShin’in kız arkadaşı olarak, ilk oyunculuğunu gerçekleştirmişti. Yayınlanan fotoğraflarda görüldüğü gibi Seolhyun, cazibesinin iki yönünü de gözler önüne seriyor. Bir fotoğrafta düzgünce bağlanmış at kuyruğu saçı ile sıradan bir üniformayı sırt çantasıyla tamamlayan mükemmel bir öğrenci olarak karşımıza çıkıyor.

Bununla birlikte ikinci fotoğrafta ise Seolhyun'un saçları salınık, güneş gözlüğü ve lacivert bir trençkotla tamamiyle olağan üstü bir değişimini görüyoruz.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @cnbluestorm & @allkpop
Çeviri: @CNBuSrang & kyuyo @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder