İMZA KAMPANYASI

(Haber) My Daughter Seo Young dizisinin Lee Jung Shin’i beklentileri aşıyor

Lee Jung Shin beklenenin üstünde bir oyunculuk sergiliyor.


KBS’nin hafta sonu dizisi My Daughter Seo Young’da Lee Jung Shin tam bir ana kuzusu rolünde oynuyor. Karakterlerin geçmişlerinin ve dizinin konusunun altındaki sırların açığa çıkmasına yardım eden ve genel aşk hikayesinde büyük bir rol oynayan önemli karakterlerden birisi.
Pazar günü yayınlanan bölümde Sung Jae (Lee Jung Shin) annesine kötü davranan babasına çok kızıyor. Bu, hep ablasının ve abisinin gölgesinde yaşamış Sung Jae için hiç kolay bir şey değildi.
O, Lee Seo Young (Lee Bo Young)’un Kang ailesinde kocası dışında hoşlandığı tek kişi ve  Seo Young'un güçlü dış görünüşünün altındaki duygusal kişiliğini açığa çıkartan karakterlerden birisi.

O, karışıklığın kilit karakteri. Doğumunun ardındaki sırrın yanı sıra; bir de yeni bir potansiyel aşk durumu var. Oyunculuk yeteneği, senaryodaki gelecek olan önemli değişiklikleri tasvir edebilmek için çok önemli.

Birçok izleyici, bir idol grubunun üyesi olduğu için endişeli ve onu My Daughter Seo Young’dan önce yayınlanan “Unexpected You” dizisinde çok başarılı olan Kang Min Hyuk ile kıyaslıyor. Bu sebeple ilk başta çok fazla eleştiri aldı; ama dizi ilerledikçe izleyiciler şimdi onun gelişimi konusunda umutlu.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @cnbluestorm
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice0 yorum:

Yorum Gönder