İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE Blue Night Konserini Başarıyla Bitirdi ve Comeback İçin HazırlanıyorCNBLUE, 15 ve 16 Aralık’ta Olimpik Hentbol Stadyumunda 4. Kore konseri ‘Blue Night’i gerçekleştirdi. Konserde, 14 Ocak’ta Comeback (geri dönüş) yapacaklarını açıkladılar.

Bu yıl üyelerin hepsi çeşitli dizilerde oynayarak popülerliklerini arttırdılar. Lee Jong Hyun, SBS dizisi ‘A Gentleman’s Dignity’de Jang Dong Gun’ın oğlu rolünde, Kang Min Hyuk ‘Unexpected You’ dizisinde Kim Nam Joo’nun kardeşi rolünde oynadı ve son olarak Lee Jung Shin ‘My Daughter Seo Young’ dizisinde oynuyor.


Konserde, müzik endüstrisine dönecekleri haberine 8.000 hayran coşkuyla karşılık verdi. CNBLUE da dahil beklenen birçok comeback (geri dönüş) ile gelecek yılın başlarında K Pop endüstrisinin çok konuşulan bir konu olması bekleniyor.

Konserde CNBLUE 3 saatte 24 şarkı söyledi. CNBLUE'nun bu yılki ilk Kore konseri olduğu için hayranlar çok heyecanlıydı. Özellikle gelişmiş sahne performansları ve yetenekleriyle Ocak comebakleri için beklentileri yükselttiler.


CNBLUE konseri ‘Hey You’ şarkısıyla başlattı ve ‘I’m A Loner’, ‘Still in Love’ ve ‘Intuition’ gibi çok sevilen şarkılarını çaldı. Ayrıca Lee Jong Hyun’un yazdığı ‘These Days’ ve ‘Get Away’, Jung Yong Hwa’nın yazdığı ‘Tattoo’, ‘Love Light’, ‘Have a Good Night’, ‘Where You Are’, ‘In My Head’ ve ‘Wake Up’ şarkılarını da çaldılar.


Bunların dışında çok sevilen dizi müziği ‘You’ve Fallen For Me’ (Jung Yong Hwa) ve ‘My Love’ı (Lee Jong Hyun) da çaldılar.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @colormecnblue & @soompi
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder