İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE'nun 2012 Yılsonu Ödül Törenini Fethetmesi Bekleniyor


14 Ocak'taki comebackleri için hazırlanan CNBLUE üyeleri, çeşitli ödül törenlerine katıldı.

Bu yıl, her bir üye hem şarkıcı olarak hem de oyuncu olarak çalıştı ve iki endüstri için de ödüllerde aday gösterildi. Özellikle, sadece katılarak değil, törenlerde 
oyunculuk ödüllerini alarak da ilgi topladılar.KBS dizisi My Husband Got A Family'de Cha Se Kwang rolünü oynayan Kang Min Hyuk ve KBS dizisi My Daughter Seo Young'da Kang Sung Jae rölünü oynayan Jung Shin, 31 Aralık’ta yapılacak KBS Oyunculuk Ödüllerinde, ‘En iyi Çaylak Oyuncu’ dalında aday gösterildi.Grubun iki üyesi bir ödül için yarışırken, SBS dizisi A Gentleman’s Dignity’de Jang Dong Gun’ın oğlu rolünü oynayan Jong Hyun da SBS Oyunculuk Ödüllerinde ‘Yeni Star Ödülü’ne aday gösterildi.


CNBLUE lideri Jung Yong Hwa, SBS dizisi You're Beautiful'da Kang Shin Woo rolüyle CNBLUE'nun Kore çıkışından önce, 2009'da ilk oyunculuğunu yaptı. Bunun ardından MBC dizisi Heartstrings'de başrol oyuncusu oldu.Kang Min Hyuk ve Lee Jong Hyun oynadıkları dizilerinin yıldızları oldu ve Lee Jung Shin'in, popüler dizi 
My Daughter Seo Young'da çok önemli bir rolü var. Bütün üyeler, sadece oyuncu olarak başarılı olmadı, ayrıca oynadıkları diziler de 2012'de çok reyting aldı. CNBLUE'nun dizi sektöründeki etkileyici rollerinin sonuçlarını, birçok insan sabırsızlıkla bekliyor.

8 Aralık'ta gerçekleşen K - Drama Ödüllerinde, Kang Min Hyuk, Rising Star Ödülünü ve Jung Yong Hwa, Hallyu Star Ödülünü kazandı.

CNBLUE ayrıca 28 Aralık Cuma günü KBS Müzik Festivalinde ve 29 Aralık'ta SBS Gayo Daejun'da 
özel sahne performansları gerçekleştirdi ve 31 Aralık Pazartesi günü de MBC Müzik Festivaline katılacak.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @cnbluestorm
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder