İMZA KAMPANYASI

(Haber) Hello Venus üyesi Alice: “CNBLUE üyesi Jonghyun’u beğeniyorum”Hello Venus üyesi Alice; CNBLUE üyesi Lee Jonghyun’a olan ilgisini açıkladı. Açıklamasıyla bu kadar cesur olması ilgi çekici.

Alice, 29 Kasım’da tvN kanalında yayınlanan “tvN eNews” eğlence programına konuk oldu (11.45 & 18.00 KST). Programda “amca hayranlar”ın kız gruplarına olan ilgisinden bahsedildi. Çaylak grup Hello Venus’un üyelerinden Alice’in son zamanlarda programlara çok sık konuk olmasıyla, bu konuda yükselişte olması bekleniyor.


Programda sunucu Kim Sungjo; Alice’e en sevdiği erkek sanatçının kim olduğunu sordu ve Alice, çok cesur bir şekilde “CNBLUE üyesi Lee Jong Hyun” dedi. Bu açıklamadan sonra sunucular ondan (Lee Jonghyun’a) bir video mesajı göndermesini istedi. Diğer kız gruplarından farklı olarak Alice’in cesur itirafı Kim Sungjo’yu ve ayrıca stüdyoda bulunan Cho Jinsu ve Hwang Hyeyoung’u da çok şaşırttı.

Alice, grubunun “yüzü” olmasının yanı sıra, eğlence anlayışının küçümsenemeyeceğini gösterdi. Eğlencedeki cazibesini Hyeon Sook’un taklidini yapmasıyla gözler önüne serdi.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.


Kaynak/Source: @cnbluestorm
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder