İMZA KAMPANYASI

(Haber) Lee Jung Shin, Moda Dergisi Marie Claire Aralık Sayısında


CNBLUE üyesi Lee Jung Shin, moda ve güzellik dergisi Marie Claire için fotoğraf çekildi. Çekimlerden birkaç fotoğraf 28 Kasım’da yayınlandı.

My Daughter Seo Young dizisiyle başarılı bir şekilde oyunculuğa başlayan Lee Jung Shin, fotoğraflarda karizmatik bir görünüş sergiliyor. Bir mankeninki kadar harika vücut hatlarıyla, farklı takım elbiselerin içinde asil bir görünüş sergiliyor. Ayrıca keskin çene çizgisi ve çekici yüz hatlarını da sergiliyor.Çekimler Japonya Arena Turu’ndan hemen sonra yapıldı. Grubun performansını izlemeye yaklaşık 100,000 kişinin geldiği ve biletlerin tamamının önceden satıldığı bildirildi. Çok yoğun programına rağmen, Lee Jung Shin, “Şu an, hayatımın en mutlu anı” dedi.
Lee Jung Shin, herkes tarafından fashionista (*moda tutkunu) olarak bilinir. Giydiği kıyafetlerin kalitesine ve tüm dizaynlara meraklı olmasıyla modaya olan düşkünlüğü çekimler sırasında açıkça görülüyordu. Yüzünde kocaman bir gülümsemeyle, “Moda çekimleri yapmayı gerçekten çok seviyorum” dedi ve sabahın erken saatlerine kadar çalıştı.


Fotoğrafların devamını ve Lee Jung Shin’in röportajını, Marie Claire dergisinin Aralık sayısında görebilirsiniz.


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.


Kaynak/Source: @soompi & @en.korea
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder