İMZA KAMPANYASI

(HABER) OCAK AYINDAKİ COMEBACK ALBÜMÜ İSİM ŞARKISI YONGHWA'YA AİTCNBLUE önümüzdeki Ocak ayında ilk defa kendilerine ait bir bestenin ismini taşıyan bir albümle comeback (geri  dönüş) yapacak.

CNBLUE, yakın zamanda yeni albüm kayıtlarını bitirdi, yıl sonu konseri ve Ocak ayındaki geri dönüşleri için hazırlıklara başladı. Yeni albümün adı Jung Yong Hwa’nın bestelediği bir şarkı olacak. 2010’daki ilk çıkışlarından beri kendi besteledikleri bir şarkı "Kore'de ilk defa" albüm adı oluyor.

Şimdiye kadar CNBLUE kendi bestelerinin tanıtımını Japonya’da yaptı; ama Kore’de Kim Do Hun gibi  mevcut besteciler tarafından yazılan şarkıları söylüyorlardı. Gelecek Kore albümleri Jung Yong Hwa’nın ve Lee Jong Hyun da dahil diğer CNBLUE üyelerinin şarkılarıyla dolu olacak.

CNBLUE’nun 4. Japonya albümleri “Robot” 19 Aralık’ta yayınlanacak. Albümdeki şarkılardan “Robot” ve “Ring” Jung Yong Hwa'nın ve “Starlit Night” Lee Jong Hyun'un bestesi. Ayrıca, CNBLUE 15-16 Aralık’ta Seul’da “BLUE NIGHT” konseri verecek. 

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @cnbluetheband
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice
Düzenleme: @cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder