İMZA KAMPANYASI

(Haber) Oyuncu Lee Dong Gun, FNC Entertainment ile anlaşma imzaladı.


2006 yılında FNC Music adıyla kurulan şirket eskiden sadece müzisyenlerle anlaşma yapıyordu. Şirket Nisan ayında adını FNC Entertainment olarak değiştirdi ve iş alanını büyütmek için oyuncularla da anlaşma yapmaya başladı.


Lee Dong Gun, bu endüstriye 1998’de şarkıcı olarak girdi ve “Lovers in Paris” (SBS, 2004), “Sweet 18” (KBS, 2004) ve “Smile Again” (SBS, 2006) gibi dizilerde başrol olarak oynayarak yıldız oldu.


O, ayrıca “My Boyfriend is Type B” (2005) ve “Love Now” (2007) gibi çok önemli filmlerde de oynadı.


FT Island, CNBLUE gibi idol grupların yanı sıra Park Geang Hyun ve Yoon Jin Seo gibi oyuncuların da ajanslığını yapan FNC pazartesi günü, “Lee Dong Gun’ı aynı zamanda tutkulu bir oyuncu olan yetenekli bir şarkıcıyı güçlendirme umuduyla şirketimize aldık. Bu, kapsamlı bir eğlence sektörü firması olarak şirketimizin sürekli gelişmesine katkı sağlayacak bir girişim.” açıklamasını yaparak Lee Dong Gun’ın gelecek etkinliklerine şirketlerinde devam edeceğini söyledi.


Oyuncu Lee Dong Gun, “FNC Entertainment ile çalışacak yeni bir oyuncu olmaktan memnunum. Ekranlara yakında geri döneceğim” açıklamasını yaptı.


FNC şirketinden bir yetkili Lee Dong Gun için, “Geçen Mart ayında iki yıllık askerliğini bitirdiğinden beri, kendisine yeni bir proje arıyor” dedi.


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @kstar10 & @soompi
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder