İMZA KAMPANYASI

Jong Hyun, Go Show'da Erkeksi Çekiciliğini Gösterdi


Jong Hyun Go Show programında, “Ben kelimelerden daha çok yumruk adamıyım” dedi.

“Adil olmayan bir durum gördüğümde dayanamam. Bir gün, yurttan çıkarken, bir adamın bir kadının yanağına vurduğunu gördüm. Ne olursa olsun, bir erkeğin, bir kadına vurması mantıklı değil. Kadına yoluna devam etmesini söyledim ve adamı durdurdum. Başka bir zaman da genç bir adam, yaşlı bir adamı dövüyordu. Oraya koştum ve araya girerek genç adamı durdurdum” dedi.

Böyle durumlarda araya girince başının hiç derde girip girmediği sorulduğunda Jong Hyun genelde diğer kişinin durduğunu ve yoluna gittiğini açıkladı. Sunucular Jong Hyun’un tepkisini anlamak için, bir sahneyi tekrar canlandırarak, diğer kişinin neden vazgeçip bir kavga başlatmaya çalışmadığını bulmaya karar verdi. 

Yoon Jong Shin yaşlı adam rolüne girdi ve Jung Hyung Don da ona sataşan genç adam oldu. Jong Hyun; gözlerinde sert bakışlarla Jung Hyung Don’un bileğini kavradı. Jung Hyung Don’a bu davranışın yanlış olup olmadığını sordu. Sunucular şarkıcının soğuk bakışlarını hemen fark etti ve eğer Jong Hyun’un durdurduğu kişi olsalardı sadece onun bakışlarıyla bile yola geleceklerini söylediler.

Jong Hyun; Super Junior üyesi Kangin’i en erkeksi idol olarak seçti

Programda Jong Hyun’a en erkeksi idolun kim olduğunu düşündüğünü sordu. Jong Hyun, "2PM üyesi Taecyeon, çok kibar. Harika bir vücudu var; ama hep gülümsüyor. Ama Super Junior üyesi Kangin hyungun çok erkeksi olduğunu itiraf etmeliyim. Kol gücü gerçekten harika" dedi.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @allkpop 1 &2 
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder