İMZA KAMPANYASI

[K-Pop Savaşı] Seohyun(SNSD) vs Lee Jung Shin


Onlar sadece Girl’s Generation’ın maknaesi Seo Hyun ve CNBLUE’nun maknaesi Jung Shin değil; onlar idol dünyasının  sonsuza kadar hatırlanacak yenge-kayın çifti. 

Lee Jung Shin; Seo Hyun ile ilk kez, Jung Yong Hwa'nın MBC’nin televizyon programı WGM’deki eşi olarak tanışmıştı ve Seo Hyun, kendiyle yaşıt kaynına hemen ‘Jung Shin Çingu’ lakabını takmıştı. Hikayenin geri kalanı herkes biliyor.

Bu çifte olan sevgimiz en az YongSeo çiftine olan sevgimiz gibi büyüdü ve bu hatıraların anısına bu haftaki Kpop savaşında bu ikiliyi karşı karşıya getirmeye karar verdik.


Seo Hyun

SNSD yılın son döneminde büyük ölçüde kaybolmuş gibi kaldı. (Her ne kadar SM attığı son tweette kızlarla ilgili bir planı olduğunu söylese de) ama bu Seo Hyun’un 2012’de bir yıldız gibi parlamadığı anlamına gelmez. Özellikle grubun üçlü alt grubu TaeTiSeo’da en parlayan kişiydi.

Seo Hyun doğrucu olmayı(her zaman doğru olanı yapmak) sevimli yaptı ve We Got Married gibi televizyon programlarındaki dürüst tavırlarıyla birçok hayran kazandı.

Seo Hyun’un gerçek hayatta bir başkası ile savaşacağını hayal bile edemediğimiz için onu daha dostça bir saha olan Kpop Battle’a çıkarmaya karar verdik.


Jung Shin

Seo Hyun’a, Jung Shin kadar uyacak bir rakibi hayal bile edemiyoruz.

CNBLUE’nun yurtdışı etkinliklerinde ve yaklaşan albüm tanıtımları bas gitaristi meşgul etmiyormuş gibi, o bir de KBS’nın popüler dizisi My Daughter Seo Young’da başrol oyunculardan biri oldu.

MBC’nin We Got Married programının Jung Yong Hwa ve Seo Hyun’un çiçeklenen romantizmine odaklanmasına rağmen Jung Shin’in göründüğü sahnelerle daha da şenlendi ve dostça tavırları ona ‘Jung Shin Çingu’ lakabını kazandırdı.

Bize göre, mütevazi idol yıldız ve oyuncu, artan şöhretini sonuna kadar hak ediyor ve Jung Shin ve Seo Hyun’un birbirleriyle neden iyi anlaştığını görebiliyoruz.

Lee Jong Hyun ile olan yumruklaşmayı Seo Hyun’a nasıl açıklayacağından emin olmasak da...

Şimdi yenge kayın savaşına oy verme zamanı! Oy vermek için TIKLAYIN.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @enewsworld
Çeviri: UnDineee @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder