İMZA KAMPANYASI

Min Hyuk Go Show'da İlişki Stilini Açıkladı


Yong Hwa: "Min Hyuk kendini beğenmiş"


Yong Hwa, Go Show programında grup üyesi Kang Min Hyuk'un kendini beğenmiş olduğunu söyledi.

Yong Hwa: “Min Hyuk şirin; ama kendini beğenmiş. Silenced filmini beraber izledik. (Film, yazarı Gong Ji Young olan aynı isimli kitaptan uyarlanmıştır.) Gong Ji Young’un büyük bir hayranı olduğunu söyledi, ben de ona yazarın en sevdiği kitabını sordum, ‘Şimdi aklıma gelmiyor’ dedi. Ertesi gün kargoyla bir koli geldi. Açtım ve içinde Gong Ji Young’un bir sürü kitabı vardı. Min Hyuk’a bu kitapların ne olduğunu sordum. ‘Tekrar okumak için sipariş ettim’ dedi.”

Sunucular; Gong Ji Young'un en son hangi kitabını okuduğunu sorduğunda, Min Hyuk çok utandı.


Min Hyuk'un İlişki Stili


Yong Hwa: “Min Hyuk’un bir ilişkisi olduğunda, çok fazla sürpriz aktiviteler hazırlar ve nereye gideceklerini planlar. Ayrıca bir yere gittiklerinde parayı da hep o öder” dedi. Jung Shin de “Neresinden bakarsanız bakın o her şeyi planlar” dedi.

Min Hyuk: “O kadar da kötü değilim; ama sürpriz hazırlamam gereken bir günse, bu konuda samimi davranırım” dedi.

Eski bir ilişkisinden örnek verdi. "Okula giderken, param yoktu; bu yüzden para biriktirdim ve (kız arkadaşımla) eğlence parkına gittim. Eğlence parkı pahalıydı ve param yoktu. Ben de anneme oraya nasıl ucuza gidebileceğimi sordum. Bana bir kupon verdi ve o kuponu kullandım. Han Nehrinin kenarına bisiklet sürmeye gittik ve hatta taksiyle gittik. Taksiler normalde pahalıdır; ama iş çıkışı saatlerinde ucuz oluyormuş. Han Nehri kenarına bisiklet sürmeye gittik ve taksiye binmek için iş çıkışı saatini bekledik (daha ucuz olması için) ve 63 binasında akşam yemeği yedik" diyerek izleyicileri mükemmel bir randevu konusunda kıskandırdı.

"Sadece 110,000 won tuttu. Kız arkadaşımın çok hoşuna gitti. Onu evine götürürken çok yorgunmuş; ama yorulduğunu belli etmediği için ben bilmiyordum. Eve gidince ‘Yorgunum’ diye mesaj attı" diyerek bu sade ve ucuz randevunun artı ve eksilerini açıkladı.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @allkpop & @en.korea
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder