İMZA KAMPANYASI

(Program Çevirisi) [14.12.12] CNBLUE Go Show'un Konuğu Oldu- Hanginiz daha feminendir? 

JS: Benim “Tanrıça” diye bir lakabım var; ama hiç hoşlanmıyorum. Ben de diğer erkeklerin kadınlardan hoşlandığı gibi kadınlardan hoşlanıyorum.
---
Yong Hwa; Hong Ki ve Simon D’nin taklidini yaptı.---
Sunucu: Min Hyuk’un dudakları çok güzel!

MH: Ne? Bunu bir erkekten duymak. Biraz şey hissettirdi..hmm..
----
Yong Hwa ve Jong Hyun günlük hayatlarında saturi (aksan) kullanıyorlar. Yong Hwa’nin aksanı “Seul kelimelerini Busan kelimeleri gibi tonlayarak kullanmak” gibi.

- Peki ya kitap okumak? Bayan yazarları mı erkek yazarları mı seviyorsunuz? 

YH: İkisini de.

JH: Bayan.

JS: Ben kitap okumayı sevmiyorum. (gülüyor)


--
Jong Hyun, gözünün önünde dövülen bir kadını kurtardı. Kadını evine gönderdi ve adamla konuştu.

Jong Hyun ayrıca yaşlı bir adamı döven genç bir adamı da durdurdu.
--
Min Hyuk, Japonya’daki evlerinin anahtarını kaybetmelerinden bahsetti. Çok aç oldukları için Min Hyuk yukarıdan, evlerinin verandasına atlamış.
--


Min Hyuk “para çevirme” yeteneğini göstermek için kitabı hazırlarken, Go Hyunjung (bayan sunucu) Min Hyuk’un parmaklarını çok beğendiğini söyledi.

Min Hyuk “para çevirme” yarışmasındaki yeteneklerini gösterdi.
--
Min Hyuk kız arkadaşı için çok aktivite planlar. Bir kere ilk buluşma için kız arkadaşını eğlence parkına götürmüş.

Min Hyuk ve kız arkadaşı o gün eğlence parkında her şeyi yapmışlar. Kız arkadaşını evine götürürken çok yorgun hissetmiş. Kız arkadaşı da “Yoruldum” diye mesaj atmış.
--
İnsanlar Min Hyuk ve Jung Shin’nin hoş koktuğunu söylüyor. Bu yüzden sunucular onları kokladı.Jung Shin’nin kıllı bacakları

JS: Ergenliğimde bacaklarım kıllı değildi. Arkadaşlarımın kıllıydı, sanırım bu yüzden kompleksim vardı.


--
Jung Shin bir ay içinde uykusuz kalarak 10 şarkıyı hem çalıp hem de ezberlemeye çalıştı, (çok gitar çalmaktan) parmakları kanıyordu T-T Bunun sebebi FNC’nin bunları yapabilirse CNBLUE’nun bas gitaristi olabileceğini söylemesiydi.
--
JH: Kitaplardan alıntı yapmayı severim. Mesela: “Müzikte önemli olan şey, (henüz) notalara dökülmemiştir.”- Jong Hyun Twilight serisindeki Edward’a benziyor, değil mi? Bunu çok sık duyuyor musun?

JH: Evet, son zamanlarda.
---
Jong Hyun kelimelerden önce yumruklarını kullanan bir erkek. Şirkete Min Hyuk’nin bir kız arkadaşı olduğunu Min Hyuk söylemeden önce söylemiş ve Min Hyuk buna kızmış. Jong Hyun; Min Hyuk ile bu konuyu konuşurken, "Kötü mü hissediyorsun?(Senden önce şirkete söylediğim için)" diye sormuş. Min Hyuk, sert bir şekilde “Kötü hissediyorum” demiş. Sonra Jong Hyun, “Beni takip et!” demiş. Min Hyuk ve Jong Hyun başka bir odaya gitmişler; ama Min Hyuk; Jong Hyun’un bakışlarını görür görmez özür dilemiş ve zeki bir şekilde kendini dövülmekten kurtarmış.
--
Jung Shin de Japonya Nagoya’da konserden önce tuvalette buna benzer bir deneyim yaşamış. Bir şey hakkında tartışmışlar; ama Jung Shin diretmiş; böylece ilk önce Jong Hyun ona vurmuş, sonra acıyı hissetmiş, son olarak da hyungu ile tartıştığı için üzülmüş.
--
Min Hyuk hyunglarıyla tartışmayı sevmez; bu yüzden haklı olduğunu düşünse bile hemen özür diler. Jung Shin böyle yapmaz. Min Hyuk, “Jung Shin aptal gibi diretir” dedi.


Jung Shin ayak güreşi yarışmasını kazandı.

Sunucular, durumlarını deyimlerle açıklamalarını istedi. 

JH: "Çok minnettar olmak."
YH: "Çok duygulanmak."
MH: "Hep galip olmak."

Sunucular da durumlarını açıkladı. Yoon Jongshin “Yardım alamamak ve yalnız olmak”, Go Hyunjung “Minnettarlığını mezara kadara taşımak” dedi.

Sonra CNBLUE’ya anlamını sordular. Soruya cevap vermemek için, Jung Shin ve Jong Hyun su şişelerine uzanmaya çalıştılar. Yong Hwa öksürmeye başladı ve Min Hyuk su içti.


Jong Hyun daha önce judodaki “sırt üstü düşme” yeteneğini ve oyunculuktaki “ağlama” yeteneğini gösterdiği için, daha farklı bir şey göstermek istedi ve 10 çanta birden taşıyabilen geniş omuzlarını gösterdi.


10 çanta taşıma yeteneği bayan sunucuyu çok etkilemeyince, Jong Hyun can yakan “sırt üstü düşme” judo hareketini bir kere daha göstermeye karar verdi.
--
Jung Shin; Jong Hyun ile olan tartışmasına “Nagoya Olayı” olarak adlandırdı.

JS: Japonya Turunda, denemek istediğim bir bas tonu vardı. Hyung bana yapmamamı söyledi ve ben her zaman yaptığımı yaptım. Bunu çok soğuk bir şekilde söyledi. Normalde yumuşak huylu (ılımlı) biriyimdir; ama o gün ben de biraz hassastım ve Jong Hyun hyunga kızdım. Hyunga “Bana, bu tonu bugün neden kullanamayacağımı söyle ve açıkla” dedim. Sonra hyung “Beni takip et!” dedi. Hyung ve ben her zaman onun dövüşmesiyle ilgili konuşuruz ve onun karma dövüş sanatlarını sevdiğini biliyorum; ama o zaman “Hadi ne kadar iyi dövüştüğünü görelim” diye düşündüm ve peşinden tuvalete gittim. Tuvalet kapısını açtı ve...”

Sunucu: “Yani, seni dövdü mü?”

JS: “Bir saniyeliğine gözümü kapatmıştım, sonra görüş hizamın biraz aşağı doğru indiğini fark ettim. (Evet dayak yemiş xD)”

Sunucu: “Bakacak zamanı bile yokmuş. (JH’ye) Yüzüne mi vurdun?”

JH: Hayır. Asla yüze vurmam. İz kalmayacak ve sorunu hızlıca çözecek bir yere vururum.

JS: O kısa zamanda, bana üç kere vurdu. O an üzgün hissettim. “Neden bunu yaptım ki? Prova odasında deneyebilirdim” diye düşündüm. Ah, o tam bir erkek gibiydi.

Sunucu: (JS’ye) Seni döveceğini bile bile niye peşinden gittin ki? Dövülmekten zevk mi alıyorsun?

JS: O kadar sert vuracağını bilmiyordum.
--
Koreliler Yong Hwa’yı “kadın kalbi avcısı” olarak adlandırıyor.

Sunucu: Sanırım kadınların gönderdiği garip sinyalleri anlayabiliyor. O sinyalleri nasıl anlayabiliyorsun? Kadınlar hoşlandıklarında ne yapar?

YH: Kadınları anlamak için çok uğraştığım söylenemez, ben normalde de insan davranışlarını incelemeyi severim. Örneğin; “Yemek yiyorum” diye mesaj attığımda, benimle ilgilenmeyen biri, “Ah, öyle mi. Afiyet olsun, iyi günler” der ve konuşmayı bitirir. Ama eğer “Ne yiyorsun?” diye sorarsa, bu onun benimle ilgilendiğini gösterir. Biri şafak vakti çok sık arıyorsa, bu onun bana olan ilgisini gösterir.

Sunucu: Sevdiğin birine daha önce nasıl teklif ettin?

YH:  Çıkmıyorken, (hoşlandığım kızı) 6 ay boyunca evine bıraktım ve …

Sunucu: Seninle ilgili ne düşünüyordu? Seni arkadaş olarak mı görüyordu?

YH: Evet, arkadaş olarak. Biliyordur, hissetmiştir; ama çıkmıyorduk. 6 ay boyunca onu evine bıraktıktan sonra, ona evinin önünde (ondan hoşlandığımı) itiraf ettim. “Bir yıldır senden hoşlanıyorum, benimle çıkar mısın?” dedim.

Bayan sunucu: “Çıkar mısın?” demiş; “Çıkalım!” dememiş.

Sunucu: Çıkmadan önceki o his, o heyecan her şeyden daha eğlencelidir. O ilişkiniz (çıkmadan önceki) ne kadar sürdü?

YH: 6 ay.

YH’nin ideal tipi: Kim Yuna (buz patenci)

Sunucu: Onun nesinden hoşlanıyorsun?

YH: Ondan bir şey öğrenebileceğim biri, bu yüzden ondan hoşlanıyorum.

Sunucu: Öyle değil! O zaman seni öğretmenimle tanıştırayım. Öyle değil! Yüzü ya da...

YH: Gözlerini beğeniyorum.

YH; Kim Yuna’ya video mesajı gönderdiYH: Yuna-sshi (utandı)

JH: Kıskandım!

YH: Sizi hep izliyorum. Beni bir kere bile görmediniz; bu yüzden sizinle bir televizyon programda tanışmak istiyorum. Hayranınızım..Teşekkür ederim.
--
MH’nin ideal tipi: Kim Tae Hee sunbaenim (32 yaşında, oyuncu ve manken, ‘My Princess dizisindeki başrol oyuncu’)

Sunucu: Onun nesinden hoşlanıyorsun?

MH: Gözleri güzel. Onu yüz yüze görmedim ama…İnsanların gözlerine çok bakarım.Onu televizyonda gördüğümde, gözlerine aşık oldum. Onunla tanışmak isterim.
-- 
JS’nin idea tipi: Lee Bo Young sunbaenim (33 yaşında, oyuncu ve manken, şu anda Jung Shin ile My Daughter Seo Young dizisinde oynuyor)

JS: Ne düşündüğünü belli etmiyor. Onun garip bir çekiciliği (albenisi) var. Bu yüzden ondan hoşlanıyorum.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @Depps1004 @TurkishBoice
Photo cr: news
Gif cr: @CNBJonghyun.tumblr
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder