İMZA KAMPANYASI

Şirin Küçük Boice Heejun'la Tanışmak İster misiniz?Lütfen hayatının yarısından fazlasını “Jung Yong Hwa” hayranı olarak geçiren çok özel bir erkek çocukla tanışalım. Annesi son birkaç yılda küçük oğlunun Yong Hwa’ya nasıl düşkün olduğunu yazdı veya twitterda paylaştı.

Bu küçük çocuk “Heartstrings” izleyerek büyüdü. Bu küçük çocuk Yong Hwa’yı herhangi bir fotoğrafından, hatta annesinin YH olduğunu anlayamadığı fotoğraflarından bile tanıyabiliyor. Yong Hwa hyung’unun lafı geçtiğinde ağlamayı kesiyor. Dükkanlarda, diğer yerlerde posterini gördüğünde yolun ortasında durup “Yong Hwa Hyunga”yı kucaklamaya çalışıyor.

Annesi geçenlerde twitterda, Music Bank Şili yayınlanırken oğlunun kendisine sessiz olmasını, çünkü “Yong Hwa hyunga’nın sesini” duyamadığını söylediğini anlattı ve o anda annesi CNBLUE’yla birlikte şarkıya eşlik ediyormuş.

Annesi yeni yılda Noel Baba’dan bu sene ne istediğini oğluna sorduğunda, iki şey istediğini söylemiş. Bunlardan birisi “Yong Hwa hyunga”yla ilgiliymiş. (“hyunga” küçük çocukların “hyung” deme şekilleri)

Bu çocuğun ismi “Heejun”. Bu fotoğraf tahminimce geçen sene annesi tarafından çekilmiş. Şu anda kaç yaşında olduğunu hatırlayamıyorum. O, henüz doğru düzgün konuşamadan hatta yürüyemeden Yong Hwa hayranı olmuş biri. Sizce de çok sevimli ve hayranlık verici değil mi? Dilerim Yong Hwa’yla tanışma şansını yakalar.

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Yazı sahibi/Owner of the article: Kay/LadyofLake 
Çeviri: cage208 @TurkishBoice

1 yorum:

çok şeker yaa :D bizden şanslı çıktı sıpacık :D bu yaşta doğru yolu buldu :D
paylaşım için teşekkürler :)

Yorum Gönder