İMZA KAMPANYASI

Turkish Boice ile CNBLUE Söyleşisi - 19: Narsist Prenses


1) Merhaba.... Bize biraz kendinden bahseder misin?

N.P. : Merhaba, ben Narsist Prenses. Belki blogum yüzünden-ara vermiş olsam da- ya da twitterdan tanıyorsunuzdur. Bloggerım, film delisiyim ve Bir Boice'um :)

2) CNBLUE'yu ilk ne zaman keşfettin?

N.P. : Sıkı bir K-pop takipçisi değilim ama blogger arkadaşlarım yüzünden az çok grupların isimlerini biliyordum. Sonra bir gün You've Fallen For Me'yi izlerken Yonghwa'nın şarkı söylemesine aşık olduğumu fark edip araştırmaya başladım ve CNBLUE'yu keşfettim.

                      

3) CNBLUE'yu sevme sebebin nedir?

N.P. : Uzun bir cevap olacak. :) Farklılar, bir duruşları var, hayalleri ve idealleri var, hepsi gerçekten yetenekli olduğu için bir yerlerdeler, samimiler, bir birlerine olan bağlılıkları ve sevgileri çok etkileyici, biz Boice'ları gerçekten seviyorlar ve son olarak Yonghwa, Jungshin, Minhyuk ve Jonghyun ^^

4) CNBLUE'da olmazsa olmazın kimdir?

A.G. : Bu blogda okuduğum bir yazı vardı ondan biraz esinlenerek cevap verecek olursam " Sürekli değişiyor o büyüleyici sesi yüzünden Yonghwa,gülüşü ve sevimliği yüzünden Minhyuk, karizması yüzünden Jonghyun ve içtenliği yüzünden Jungshin" biz Boice'ların en büyük özelliklerinden ve yine CNBLUE'yu sevme nedenlerimden biri de bu sanırım, ayıramıyoruz ki onları. Onlardan biri bile olmasa olmaz. :)

**[Kafası (Sonsuza Kadar) Karışık Bir Boice'un Günlük Hayatı]

5) CNBLUE'da favori çiftin kim?

N.P. : Yonghwa & Jonghyun- "karizmatik hyung" çifti ve Jungshin & Minhyuk- "sevimli maknae" çifti.
6) CNBLUE'nun seni en çok etkileyen şarkısı nedir?

N.P. : Bir tane seçmek nasıl mümkün olabilir ki.. Blue Sky ve I'll Forget You.


7) CNBLUE ile ilgili okuduğun ya da izlediğin her hangi bir şeyde seni en çok güldüren konu ne?

N.P.: Jonghyun'un Japonca'yı Busan aksanıyla konuşması ve Yonghwa'nın taklitleri :)

8) CNBLUE’yu tek bir kelimeyle nasıl anlatırsın?

N.P. : KALİTE..

9) CNBLUE'nun yeni çıkan albümleri hakkında ne düşünüyorsun? Ve bu albümdeki favori şarkın nedir?

N.P. : Her yeni albümde kendilerini daha iyi anlatıyorlar. "With me ve Have a Good Night" ve 4. Singleları olan Robot'un klibine ve şarkısına bayıldım.

10) CNBLUE ile ilgili hiç hayal kurdun mu? Kurduysan bu hayalin nedir?

N.P.. : Jungshin'in saçlarıyla oynamak ve birlikte diğer üyelere şakalar yapmak istiyorum, Yonghwa bana gitar ve piyano çalmayı öğretsin istiyorum, Minhyuk'la kahve içip uzun uzun sohbet edelim. Bir de mümkünse o yanaklarını sıkmak istiyorum, Jonghyun hiçbir şey yapmasın dursun sadece ben ona sarılayım istiyorum ..


11) Turkish Boice’u ne zaman ve nasıl keşfettin?

N.P. : Code Name Blue albümünü ararken keşfettim.Önce facebook sonra blog derken takip ettim, etmeyi alışkanlık haline getirdim.

12) Turkish Boice sayfasında en çok ne tür paylaşımlar ilgini çekiyor?

N.P. : Tüm hepsi ama en çok üyelerin röportajları.

13) Turkish Boice adminlerine ‘’Şunu şöyle yapsanız daha iyi olur. / Bu böyle olsa daha güzel olur.‘’ vb. gibi önerilerin var mı? Varsa bunlar neler?

N.P. : İşini en iyi yapan adminler top 10 listesinin liderisiniz ve bunu korumaya devam edin.^^

14) Son olarak; buradan bütün Boice’lara ve Boice olmayanlara söylemek istediğin bir şey var mı?

N.P. : Buluşmalardan da gördüğümüz üzere en samimi hayran gruplarının başında Boice'lar. Bir Boice olmasanız bile sorun değil biz sizi yine severiz ve sohbet ederiz. Kapımız herkese her zaman açık. Tüm Turkish Boice ailesini seviyorum ve CNBLUE'da bizi çok seviyor. ^^ Fighting!*Yardımlarından dolayı proje ekibimizden Sumyh 'e çok teşekkürler! ^^

Hazırlayan: nby_jh @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder