İMZA KAMPANYASI

(Video/Çeviri) Yonghwa'nın 2 Aralık ‘I Love Human’ Talk Date'deki Sorusu2 Aralık ‘I Love Human’ Talk Date 

*0.17'de Yong Hwa'nın sorusu başlıyor.

BKM: ‘Ben 24 yaşında Busanlı bir şarkıcıyım. Sahnedeyken çok mutluyum; ama sahneden inince kendimi çok boş hissediyorum. Bu boşluğun nasıl üstesinden gelebilirim?’ diye soruyor CNBLUE üyesi Jung Yong Hwa~shi. Acaba, onu (tanıyor musunuz?)

CDY: Evet. Onu tanıyorum. Yakışıklı çiçek erkek.

BMK: Sizin gibi Papaz Bey (gülüyor)

CDY: (İltifatınızı) kabul edeceğim. 

BMK: Diyor ki, bu boşluğun nasıl üstesinden gelebilirmiş?

CDY: Benim sorunumu nasıl böyle kendi sorunuymuş gibi söyleyebilir? Aslında, benim de aynı sorunum var. Bütün ilgi ve beğeniden sonra sahneden inince ben de aynı hissediyorum. BKM, siz de aynı hissetmiyor musunuz? Lütfen bize iyi bir çözüm söyleyin.

BMK: Siz çok zekisiniz, kurnazca zor soruları başkasına veriyorsunuz. Bu da harika bir çözüm. Yük çok ağırsa, bir başkasına verin (şaka yapıyor). Benim de öyle; sizin tutkulu tezahüratlarınızdan sonra sahneden inince bazen boş hissediyorum. Bence düşünme şekli değişebilir. Eğer alkışları tekrar ederseniz, mutlu olmaya devam edersiniz. Bakış açısını değiştirirseniz, artık boş değil, dolmuşsunuzdur, tıpkı stok yaptığınız yemeği bölüp yemek gibi… Özür dilerim sürekli yemekten bahsediyorum.

CDY: Bu çok ikna ediciydi. Ben ikna oldum.

BMK: Ben, bir sonraki fırsata (programa) kadar sevginizi böleceğim.

CDY: Bu iyi bir yöntem. Bence, beğenilmek dışarıdan kaynaklanan bir mutluluk. Eğer sadece dışarıdan kaynaklanan mutluluğa çok bağlıysanız, bundan kurtulmak zordur. Bu yüzden, lütfen içinizde nasıl mutluluğu bulacağınız konusunda düşünmeye devam edin. Zaman açısından düşününce, sahne dışında geçirilen süre, sahnede geçirilen süreden çok daha uzun. Hayatınızın büyük bir kısmı sahne dışında geçtiği için, oradaki hayatınızda (sahne dışında) mutluluğu bulmaya çalışın. 


*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @justjyh
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice


0 yorum:

Yorum Gönder