İMZA KAMPANYASI

Yonghwa, Yoona(SNSD) ve Song Shikyung Gayo Daechukje'de Sunucu Olacak


2012 KBS “Gayo Daechukje” için sunucu olarak, şarkıcı Sung Shikyung, SNSD üyesi Yoona ve CNBLUE üyesi Jung Yong Hwa seçildi.

Bir KBS çalışanı NoCut News ile yaptığı telefon konuşmasında şöyle dedi, "Bu seneki ‘Gayo Daechukje’ programında spikerler olmayacak; onun yerine Sung Shikyung, Jung Yong Hwa ve Yoona programı sunacak. Şarkıcılar 70'li, 80'li ve 90'lı yıllarda doğmuş olduğu için, bunun ortaya nesillerin uyumunu çıkacağını düşünüyoruz."

KBS’nin kendi sunucularının her sene yılsonu müzik programı “Gayo Daechukje”yi sunması artık gelenekselleşmişti. Bu yıl ilk defa, KBS’nin kendi spikeri olmayan birileri “Gayo Daechukje”de sunuculuk yapacak.

Bu değişiklikle ilgili KBS şu şekilde bir açıklama yaptı, “Yeni gösteri için nasıl ‘birlik ve beraberlik’ mesajı verebiliriz diye baya düşündük. Yılsonu gösterilerinde genelde performans odaklı gösterişli şovlar sergilenir; ama bu sene vokal odaklı şovlarla karşınıza çıkacağız. İdollerden ve ünlü sanatçılardan oluşan nesiller arası bir erkek korosu oluşturduk. Sung Shikyung ve Jung Yong Hwa’nın da sunucu olması konuşuldu.”

KBS çalışanı ayrıca şunu da ekledi, “Nesiller arası köprünün oluşturulacağı programla, toplumumuza anlamlı bir uyum mesajı verebileceğimizi umuyoruz.”

KBS “Gayo Daechukje” programı 28 Aralık günü saat 20.50’de KBS 2’de canlı olarak yayınlanacak. 

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @justjyh
Çeviri: @Kyuyo @TurkishBoice
Düzenleme: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder