İMZA KAMPANYASI

CNBLUE En Dırdırcı Üye Olarak Minhyuk'u SeçtiCNBLUE, 28 Ocakta KBS2 kanalında yayınlanan "Hello" programına konuk oldu ve Min Hyuk'un üyeler arasında en dırdırcı olduğunu açıkladı.

Program sırasında, konuklardan Kang Joo Hyun son 4 yıldır günde üç saat abisinin dırdırını dinlediğini söyleyerek hayal kırıklığını dile getirdi. Bunu duyduktan sonra, sunucu CNBLUE'daki en dırdırcı üyenin kim olduğunu sordu ve bütün üyeler Min Hyuk'u işaret etti.

Jong Hyun, "Min Hyuk banyo yaparken küvet dışını su sıçratmamızdan nefret eder. Böyle yaptığımızda, bizi azarlar." sözleriyle Min Hyuk'un ne ölçüde dırdırcı olduğunu açıkladı. Yong Hwa, "Doğduğumdan beri, ilk kez bir duş perdesi astım." diye ekledi ve bu sözleriyle tüm stüdyoyu kahkahaya boğdu.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @allkpop
Çeviri: @Nihan @TurkishBoice

3 yorum:

çok normal :) JShinle Minhyukie çamaşır bulaşık paylaşırken bizim evin büyükleri ah başım ağrıyo yok belim ağrıyo diye sızlanıyorlardı :D miskinlerim benim yaa 

ayy cok tatlılar ya :) ve evet, my hyuk a kesınlıkle hak verıyorum temızlıgı yapıyorsa azarlayacak da tabı zavallı kusum benım :)

Yorum Gönder