İMZA KAMPANYASI

CNBLUE; Infinity Challenge hakkında düşüncelerini paylaştıCNBLUE; Infinity Challenge üyelerinin müzik listelerindeki başarısı hakkında düşüncelerini paylaştı.

Yong Hwa: Onların şarkılarını dinlemekten zevk alıyorum; hatta şarkılarına eşlik bile ediyorum. Gangbuk Fancy Guy şarkısı yüzünden müzik listelerinde daha düşük sırada yer aldığımız için kötü hissetmiyorum. Halk sevdiği şarkıyı dinlemez mi? Park Myung Soo ile dün görüştüm ve şaka yollu ona ‘Albümümüz yeni çıktı. Sizin yeni şarkınız çok güçlü değil mi?’ diye sordum.’ Kendine has sesiyle, ‘I’m Sorry (Üzgünüm).’ dedi. Bence Park Myung Soo hyung bunu yapmak için çok uğraştı. Eğlenceli şarkı dinlemek isteyen çok insan var. Farklı tarzlar olsa da, bunu müziksel olarak gelişmenin bir yolu olarak görüyorum.

Jong Hyun: Eğer bir şarkıyı dinlerseniz ve severseniz, bence bu güzel bir müziktir. Halk bu şarkıyı seviyor; bu yüzden bence bunun iyi bir sebebi olmalı. Infinity Challenge’in müzikal başarısının kurbanı mıyız diye bize çok sordular; ama öyle değil. Biz Infinity Challenge’in müziğini de seviyoruz ve önemli olan da bu.

Bu arada CNBLUE, RE:BLUE albümleri ile çok beklenen comebacklerini gerçekleştirdi ve bu yılın ilerleyen zamanlarına DÜNYA TURU gerçekleştirecek.

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @allkpop
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder