İMZA KAMPANYASI

CNBLUE üyeleri ev kuşu mu?


CNBLUE üyesi Jong Hyun mini albümleri RE:BLUE için verdikleri bir basın toplantısı sırasında, “Bence biz sadece kendi aramızda çok oynuyoruz” dedi.

Basın Jong Hyun’a, onun diğer üyelere kıyasla dışarı çıkmayı daha çok sevdiğini duyduklarını söyledi. Bu yorumdan sonra Jong Hyun durumu şöyle açıkladı, “Dışarıda kötü şeyler yapmıyorum. Hatta dışarıya o kadar da sık çıkmıyorum. Diğer üyeler hiç dışarı çıkmadıkları için, karşılaştırılınca ben daha fazla çıkıyormuşum gibi görünüyor. Genelde, yakın olduğum hyunglarım beni dışarı çağırır; ama tek başıma çok dışarı çıktığım için kendimi kötü hissettim; hatta bu yüzden telefon numaramı bile değiştirdim.”

Min Hyuk neşeli bir şekilde ev kuşu olduğunu itiraf etti ve şöyle dedi, “Jong Hyun hyung dışarı çok çıkıyor ve biz hiç çıkmıyoruz diye bir şey yok. Çok yorgun oluyorum; bu yüzden sadece uyumak istiyorum. Dışarıda takılmayı sevseydim, çıkardım; ama evde kalmayı ve konuşmayı daha çok seviyorum. Biz çok iyi anlaşıyoruz; bu yüzden beraber prova yapmayı seviyorum.”

Yong Hwa, “Dördümüzün birlikte olması çok eğlenceli. Başkalarının bizi görmesini sevmiyoruz. Televizyon programlarında çok gülüyoruz; bu yüzden yalnızca evde sessiz olmak istiyoruz. Mumları severim. Yanan mumların olduğu romantik bir ortamda  kendi başıma müzik dinlemek çok hoşuma gidiyor.” dedi.

Jung Shin ise şöyle dedi, “Dışarıda görüldüğümüz zaman, hiç söylemediğimiz şeyler duyduğumuzu fark ettim. Biz en başından beri beraber takılmayı seviyoruz. Hyunglar evde şarkı yazıyor ve evde veya stüdyoda pratik yapıyorlar; bu onların hayat tarzı olduğu için, dışarı çıkmayı çok sevmiyor gibi görünüyorlar.”

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @allkpop
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder