İMZA KAMPANYASI

CNBLUE üyesi Jong Hyun, SHINee üyesi Jong Hyun’dan inkitamını aldı.CNBLUE üyesi Jong Hyun, SHINee üyesi Jong Hyun’dan şirin inkitamını aldı.

2012 Mayıs ayında, SHINee üyesi Jong Hyun, CNBLUE üyesi Jong Hyun’a sahte Diablo III hediye ederek onu kandırmıştı. CNBLUE üyesi Jong Hyun hiç şüphelenmeden sarılı kutuyu açmış ve bir kutu çikolata bulmuştu. Ama daha sonra SHINee Jong Hyun, CNBLUE üyesi Jong Hyun’a doğum günü hediyesi olarak, internetten gerçek bir Diablo  III aldığını tweet atmıştı. (Bununla ilgili tweet çevirilerini okumak için TIKLAYIN.)


CNBLUE üyesi Jong Hyun bu şakayı çok ciddiye almış olsa gerek ki aynı şeyi SHINee üyesi Jong Hyun’a yaptı. Bir kutuya CNBLUE’yu çizdi ve Jong Hyun’a albüm yerine atıştırmalık verdi. Hatta Jong Hyun kutuyu açarken bunu videoya bile çekti ve şunları yazarak 17 Ocak'ta CNBLUE twitter hesabına bu videoyu ve fotoğrafları yükledi, “Merhaba, ben gitarist Jong Hyun. Nihayet uzun zamandır beklediğim intikamımı almayı başardım. Pwhahah kekeke Bu, Diablo’nun intikamı. Kekekekeke Kim Jong Hyun üzgünüm kekeke.”


Videoda SHINee üyesi Jong Hyun hediye için heyecanlı görünüyor; ama kutuyu açınca hayal kırıklığına uğruyor. SHINee üyesi Jong Hyun sonra, “Ölmek mi istiyorsun?” diyorsun ve “Bu çizimi ilk gördüğümde, şüpheli bir şeyler olduğunu anlamıştım.” dedi.

SHINee üyesi Jong Hyun bu şakaya şu tweetle karşılık verdi, “Teşekkürler CNB^^^^^^!!!” 

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @allkpop
video cr: CNBJonghyun
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder