İMZA KAMPANYASI

CNBLUE'nun, Yonghwa'nın bestesi Coffee Shop'u ilk canlı çalmaları: Muhteşem!CNBLUE yeni mini albümündeki 'Coffee Shop' şarkısını albüm tanıtımları sırasında canlı çaldı.

20 Ocak’ta SBS Inkigayo’da CNBLUE'nun güçlü ve sert çekiciliği, Coffee Shop’u çaldıkları comeback performansları sırasında canlı bir şekilde görüldü.Bu şarkıyı Hongdae’deki bir kahve kafesinden esinlenen lider Jung Yong Hwa besteledi. Bu şarkıda, canlı konser performansına ait çok fazla unsur bulunuyor ve bir çok kişinin bildiği gibi grup elemanlarının en sevdiği tarz da budur.

Lee Jong Hyun bu albümdeki en sevdiği şarkının bu şarkı olduğunu söyledi. Ayrıca Kang Min Hyuk: “Yong Hwa hyung'un ilk versiyonunu dinler dinlemez, “Bu daebak (harika)” diye düşündüm. Umarım bu şarkı da I’m Sorry kadar çok dinlenir.” dedi. 

Lee Jung Shin ise “Bu konserde çalması eğlenceli olacak bir şarkı” dedi.

Sadece CNBLUE üyeleri değil; ayrıca CNBLUE ile aynı şirketten arkadaşları FT ISLAND üyesi Lee Hong Ki de bu şarkıyı sevdiğini söyledi.

CNBLUE 4. Mini albümü RE:BLUE’nun yayınlandığı gün, 14 Ocak’ta, Lee Hong Ki şöyle bir tweet attı: “CNBLUE 'I’m Sorry' sevdim sevdim, muhteşem! Ama Ben Coffee Shop’u sevdim.

Bu arada CNBLUE bütün müzik listelerinde çıkış şarkıları I’m Sorry ile bir numara oldu ve ayrıca hepsi canlı olan güçlü ve yenilmez comeback performansları sergiledi. 

*Siteden yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.

Kaynak/Source: @cnbluestorm
Video: KpopMusicChannel1
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice
Düzenleme: cage208 @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder