İMZA KAMPANYASI

(Haber) CNBLUE 3 Yıl Önceki Albüm Kapak Fotoğrafını Taklit EttiCNBLUE'nun çıkışını yapalı 3 yıl olduğuna inanabiliyor musunuz?

CNBLUE, ‘I am Loner’ ile rekorlar kırarak ve ulusal müzik programlarında önde gelen en hızlı çaylak grup olarak 2010 yılında güçlü bir çıkış yapmıştı. 

CNBLUE, 2013 yılındaki geri dönüşlerine yaklaşık 14 gün kala, 3 yıl önceki Bluetory albüm kapak fotoğrafının taklidini yaptığı bir fotoğrafı paylaştı.

Bu taklit fotoğrafı, yeni albümlerini,  üç yıl önce çıkış yaptıkları tarih ile aynı gün olan 14 Ocak’ta yayınlamalarının ardındaki özel anlamı kutlamak için, CNBLUE’nun hayranlarına yaptığı sürpriz bir etkinlikti.

30 Aralık’ta Yong Hwa yukarıdaki iki fotoğrafla birlikte şu tweeti attı: “14 Ocak’ta çıkış yapalı üç yıl oldu. Çıkış tarihimizle aynı gün comeback (geri dönüş) yapacağımız için, "I am Loner"'ın kapak fotoğrafını taklit ettik. Çok değiştik, değil mi? kekeke Yeni albümümüzle (sizlerle) tekrar buluşmamıza az kaldı. Lütfen 14 Ocak’ı dört gözle bekleyin! De-het ke. PS: Ben Yonghwa^^ keke.”

FNC Entertainment çalışanlarından biri şunları söyledi: “Bu albüm sadece CNBLUE bestelerinden oluşacak. Müzik yetenekleri, geçtiğimiz üç yılda çok gelişti ve yeni bir başlangıcı temsil etmesi için, geri dönüş tarihlerini, çıkış tarihleriyle aynı gün yaptık.”

*Blogdan yazı çıkarmak ve alıntı yapmak yasaktır.
Kaynak/Source: @soompi & @allkpop
Çeviri: @CNBuSrang @TurkishBoice

0 yorum:

Yorum Gönder